Kalaç kardeşlerin yeni koleksiyonu

Kalaç kardeşlerin yeni koleksiyonu. Ünlü takı markası yeni koleksiyonunu cemiyet ünlü isimleri için Nişantaşında ki mağazasında özel bir davetle tanıtımını yaptılar.

Kalaç kardeşlerin yeni koleksiyonu. Özgün tasarımların sofistike markası Angel Gold Jewellery, yeni koleksiyonunu cemiyet hayatının seçkin isimlerinin katıldığı bir davetle tanıttı.

Balkan kökenli Kalaç kardeşlerin ortaklığı ile Kapalıçarşı’da kurulan ‘Angel Gold Jewellery’ markası, yeni koleksiyonunu Nişantaşı Abdi İpekçi Mağazası’nda gerçekleştirdiği davetle takı düşkünlerinin beğenisine sundu. Platin, altın ve gümüş üzerine, pırlantanın tüm renkleri, safir, zümrüt ve yakut gibi tüm değerli naturel taşlar kullanılan koleksiyonun tanıtımına aralarında Revna Demirören, Yasemin Özilhan, Fatoş Sarıgül, Beyza Arslan, Etel Baler, Eda Kosif, Buket Taşdelen, Aylin Yılmaz, Sinem Ayan, Sema Basa, İpek Toplusoy gibi isimler katıldı. Balkan esintilerinden oluşan yeni koleksiyonu oldukça beğenen hanımlar, takılar hakkında detaylı bilgiler de edindiler.

Kalaç kardeşlerin yeni koleksiyonunu eda-kosif
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.