Film Festivalinde güzeller geçidi

Film Festivalinde güzeller geçidi. Venedik Film Festivali’nde kırmızı halıda güzeller geçidi sırasında derin yırtmaçlar sonucunda objektiflere seksi görüntüler yansıdı.

Film Festivalinde güzeller geçidi. Venedik Film Festivali’ne katılan Giulia Salemi ve Dayane Mello giydikleri kıyafetlerle nefes kestiler. Güzel modeller giydikleri derin bacak dekolteli kıyafetlerle böyle frikik verdiler.

Salemi ve Mello oldukça rahat hareket ederek bu olaya pek aldırış etmediler. Güzel modeller giydikleri derin bacak dekolteli kıyafetlerle böyle frikik verdiler.

Brezilyalı model Dayane Mello, pembe, derin bacak dekolteki bir elbise ile geceye katılırken, turuncu, çift yırtmaçlı ve oldukça derin dekoltesiyle güzel ismi model Giulia Salemi takip etti. İkili, zaman zaman dekolte mağduru olsalar da, rahat hareketleriyle bu duruma pek de aldırış etmedi.

Giulia Salemi’nin turuncu elbisesi, dünyaca ünlü model Bella Hadid’in Cannes Film Festivali’nde giydiği kırmızı elbisesini andırırken, fazlasıyla cesur stiliyle Hadid’i adeta solladı.

Film Festivalinde güzeller geçidi giulia-salemi giulia-salemi-ve-dayane-mello
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir