Mert Aslan yepyeni bir alışveriş etkinliği

Mert Aslan yepyeni bir alışveriş etkinliği. Konsept dünya markaları ile tasarımcıları belli temalarla bir araya getiren yepyeni bir alışveriş konsepti olan ‘MERT ASLAN PRESENTS WELCOMING NEW SEASON ‘ etkinliği 13-14 Ekim tarihlerinde Raffles İstanbul Zorlu Center’da meraklılarıyla buluştu.

Pek çok farklı kategoriden markanın bir araya gelmesiyle gerçekleşen ‘MERT ASLAN PRESENTS WELCOMING NEW SEASON‘ etkinliği modanın ve akıllı alışverişin yeni adresi oldu. Hayatın her anına hitap eden ‘MERT ASLAN PRESENTS WELCOMING NEW SEASON‘ etkinliği 13-14 Ekim tarihlerinde Raffles İstanbul Zorlu Center’da gerçekleşti. Katılımcıların ve ziyaretçilerin keyifli bir alışveriş deneyimi yaşadığı etkinliğe moda camiasının yanı sıra, cemiyet ve televizyon dünyasının tanınmış simalarının da yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe Çağla Şıkel, Yasemin Özilhan, Gül Gölge Saygı, Feryal Gülman, Etel Baler, Pınar Altuğ, Burcu Esmersoy gibi isimler katıldı.

MERGİM, Mİ+LA, SORBE’, BOHOLOVESELİFMISIRLI, BO BERRİN OZKAN, BASIC&Co., LOL OFFICIAL, LOPE JEWELLERY, MYSTWIND BY BELİZ, SEASONS&STORIES, LAYLA DEKORASYON, NAMMU, POETIQUE, IRIS&IVY, MAVİ, MACHKA , LE SANCY, DUSK&DAWN, MIA ROSSA, BAGUETTE JEWELRY, YASEMİN KARAGÜLLE, SUPDESIGN, EXQUISE, PUNTO BY ESRA İNCEEFE, MISELA, ARA COLLECTION, TOHUM, CASE STUDIES , ARCANA OPTİK/ L.G.R – SUPER – LE SPECS, MON REVE, FELEKSHAN, PIECE OF WHITE, İNCİ by GAMZE SARAÇOĞLU gibi önemli markaların katılımıyla, Garanti Bankası’nın en prestijli kredi kartı Amerikan Express Card ve Tav Passport ayrıcalıkları ile ‘MERT ASLAN PRESENTS WELCOMING NEW SEASON‘, akıllı alışverişe önem veren ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir