Kendall Jenner doğum günü partisinde

Kendall Jenner doğum günü partisinde. Doğum günü partisini ailesiyle gittiği Bahama Adalarında kutladı. paylaştığı fotoğraflarla dünya magazininin gündemine oturmayı başardı.

Kendall Jenner doğum günü partisinde. Seksi kırmızı bikinisiyle dikkat çeken Kylie Jenner, her zaman olduğu bu sefer de vücudunu gizlemekten çekinmedi. Kardeşi Kendall Jenner ise fotoğraflarda her zaman ki rahat halleriyle dikkat çekiyor.

“Mutluyum ve eğleniyorum. Doğum günüm için isteyebileceğim tek şey bu!” yorumuyla paylaştığı Snapchat resimleri ile tatilini fotoğraflarını sevdikleriyle paylaştı.

Kylie Jenner “19 yaşına girdiğime inanamıyorum. Geçmişe ve bu zamana kadar olup bitene baktığım zaman, tüm bunların bir çılgınlık olduğunu düşünüyorum. Gelecek yıllar bana, aileme ve arkadaşlarıma ne getirecek hayal bile edemiyorum.” açıklamasını yaptı.

Jenner, hem şahsi instagram hesabı üzerinden hemde Snapchat uygulaması üzerinden tatilini hayranlarıyla paylaşmayı da ihmal etmedi. 19 yaşına giren skandallar ailesi üyesi Kylie Jenner, doğum günü tatiliyle dünya magazininin gündemine oturmayı başardı.

‘Keeping Up with the Kardashians’ şovunun skandal isimlerinden Kylie Jenner, geçtiğimiz Çarşamba günü 19. yaş gününü kutladı.19. doğum günü şerefine içinde kardeşi Kendall Jenner’ın da bulunduğu bir arkadaş grubu ile Bahamalar’a gitti.

Kylie Kristen Jenner
Doğum tarihi ve yeri: 10 Ağustos 1997, Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles, Kaliforniya, ABD
Ebeveyni: Bruce Jenner (baba), Kris Jenner (anne)
Kendall Jenner (kız kardeş)
Boyu: 1,68 m

Kendall Jenner doğum günü partisinde 10
kylie-jenner bahama-tatili
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir