Pera Müzesinde buluştular

Pera Müzesinde buluştular. Pera müzesinin ev sahipliğinde düzenlenen kişisel resim sergisi bir çok ünlü sanat severi bir araya getirdi. Kasım ayı boyunca ziyarete açık olan sergi görülmeye değer bir çok koleksiyon barındırıyor.

Pera Müzesinde buluştular. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinin hazırladığı ‘Karşılamalar‘ ve sanatçı Katherine Behar’ın kişisel sergisi sanatseverler tarafından büyük ilgi gördü.

İnan Kıraç ve Özalp Birol‘un ev sahipliğinde gerçekleşen sergi açılış davetine iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. Pera Müzesi, kuruluşundan bu yana programında düzenli yer verdiği, genç sanatçıları görünür kılan sergilere bir yenisini ekledi. Karşılaşmalar sergisi, tüm dünyada, sahip olduğu kent dokusu, tarihi, ışığı ve rengiyle adından söz ettiren Antalya’da üretilen sanat yapıtlarına odaklanırken, şehrin dokusu ve sahip olduğu zengin kültürel altyapıya dair güçlü referanslar içeriyor. Sergiyi merak eden sanatseverler Kasım ayına kadar müzeyi ziyaret edebilecek.

Pera Müzesinde buluştular katherine-behar Pera Müzesinde buluştular Pera Müzesinde buluştular
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir