Jet Sosyete

JET SOSYETE DİZİSİNDEN #BUMAMABENDEN PROJESİNE DESTEK

Ekranların sevilen dizisi Jet Sosyete, Türkiye Vodafone Vakfı’nın #BuMamaBenden projesine destek verdi. Dizinin 8 Nisan’da yayınlanan #evdekal özel bölümünde, Gizem Özpamuk karakteri, sokak hayvanlarını nasıl bir tweet ve hashtag aracılığıyla besleyebildiğini paylaştı.

Jet Sosyete, sokak hayvanları için çağrı yaptı

Türkiye Vodafone Vakfı’nın sokak hayvanları için hayata geçirdiği #BuMamaBenden projesi, ekranların sevilen dizisi Jet Sosyete’ye konuk oldu. Koronavirüs salgını nedeniyle 8 Nisan akşamı #evdekal özel bölümüyle ekranlara gelen Jet Sosyete dizisinde, evden dışarıya çıkamayan Gizem Özpamuk karakteri, sokak hayvanlarını nasıl bir tweet ve hashtag aracılığıyla besleyebildiğini aktardı. Eşzamanlı olarak bir altbantla da sokak hayvanlarına yardım çağrısında bulunuldu.

Jet Sosyete #BuMamaBenden

Jet Sosyete’nin özel bölümü için oyuncuların ilk kez evlerinden görüntülü konuşma ile sete girmeden çektikleri görüntüler kullanıldı. Jet Sosyete’nin Corona’yla İmtihanı”nda, eğlenceli görüntülü konuşmalar ve minik konserlerle korona günlerinde yaşananlar anlatıldı.#BuMamaBenden projesiyle 13 mama makinesi kuruldu

Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği’nin birlikte yürüttüğü Yarını Kodlayanlar projesi kapsamında hayata geçirilen #BuMamaBenden projesiyle 7 adedi İstanbul’da olmak üzere İzmir, Ankara, Adana, Erzurum ve Rize’de toplam 13 mama makinesi kuruldu. Kodla çalışan bu makinelerle sokak hayvanlarına mama verebilmek için Twitter’dan #BuMamaBenden etiketiyle tweet atılması yeterli oluyor.

#BuMamaBenden
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir