Sosyetenin Tanınmış Yüzleri Antik Kent için Bir Araya Geldi

Mybestfriends ve EPOS7 DERNEĞİ TARİHİ DEĞERLERİMİZİ KORUMAK İÇİN BİRARAYA GELDİ.

Aurascope Project organizasyonuyla, Mybestfriends iconics’leri ve 2020 yeni sezon tasarımları geleneksel yılbaşı öncesi alışveriş etkinliğiyle Raffles İstanbul’da moda severlerle buluştu. Bu özel mybestfriends alışveriş etkinliğinde ‘Epos 7 Stratonika Antik Kenti Projesi”ne kaynak ayrılarak tarihi değerlerimizin gelecek nesillere taşınmasını destekliyoruz.

Mybestfriends 2019-20 Sonbahar – Kış koleksiyonu 70’lerin mimarisi ve 80’lerin detaylarıyla tasarlandı. Kadının gücünü simgeleyen Mybestfriends stili bu sezon da gardırobunuzu yeni bir anlayış ile canlandırmayı vaat ediyor.

70’lerin özgür, asi ve zarif tarzı ile 80’lerin gösterişli, cesur, güçlü ve popüler stilinin klavuz olduğu Mybestfriends Sonbahar-Kış koleksiyonu maskülen ve kendine güvenen siluetler ön plana çıkartarak sürpriz kesimlerle zamansız şıklığı vurguluyor. Bayrağı taşıyan öncü kadınlardan ve minimalist mimariden ilham alınarak “daha az, daha çoktur” sloganıyla bütünleştirilerek tasarlandı.

Maskülen kesimleri feminen detaylarla yumuşatıp feminen parçaları ise maskülen kalıplarla bir araya getirerek konforlu lüksü yakalamanıza olanak sağlıyor. Özenle seçilmiş doğal elyaflardan üretilen kumaşlar, yünler, pamuklar ve ipekler modayı rahat ve şık hale getiriyor. Natürel tonlar zemini oluştururken buna eşlik eden renkler ise kiremit, lacivert, turuncu ve maviler…
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir