Google yeşilçam çınarını unutmadı.

Google yeşilçam çınarını unutmadı. Google yeşilçam unutulmaz oyuncusu Adile Naşit’i, Türk halkının kalbine taht kurmuş usta oyuncunun ölüm yıl dönümünde logosunu değiştirerek, oyuncun hayranlarına büyük bir jest yaptı.

Google yeşilçam çınarını unutmadı. Google önemli günlerde belirli kişilere jest yapmaktadır. Bu sefer Türkiye seyircilerin kalbine taht kurmuş usta oyuncuyu işledi. Google bu yaptığı doodle ile beraber sosyal medya üzerinde çok gündem yarattı. Adile Naşit bundan tam 29 yıl önce hayata gözlerini yumdu. Adile Naşit oynadığı roller sayesinde hepimizin annesi ve alemizden biri haline gelmişti. Herkes Adile Naşit’i aileden biri olarak görüyordu. Hababam Sınıfın’daki rolleri ile evlerimizde sanki yaşıyor gibiydi. Gülüşü, bakışı, o sevecen halleri ile tüm Türkiye hatta dünyayı öldükten sonra hüzüne boğmuştu.

Yeşilçam‘da canlandırdığı sevimli, iyi ve candan karakterle sinema izleyicisinin kalbine taht kurmayı başarabilen usta oyuncu, 29 yıl sonra ölümünün ardından hala sinema filmleri izlenmeye devam etmesi bir oyunculuk başarısından başka bir şey değildir.

Google yeşilçam çınarını unutmadı

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir