Başaran Çifti’nin Çifte Doğum Günü Kutlaması

Başaran Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Başaran ve eşi Evrim Kırmızıtaş Başaran, oğulları Ağahan ile kızları Begümhan’ın yeni yaşını düzenledikleri özel doğum günü partisi ile kutladılar.

Party Kids’te gerçekleşen doğum günü partisine Başaran çiftinin cemiyet,sanat ve iş dünyasından Zeynep Mansur,Zeynep Toker,Kardelen Acar,Elif Yazıcı Girgin,Mehmet Köymen,Elif İnci Aras,Serap Sarı gibi yakın arkadaşları çocukları ile birlikte katıldı. Moms&Ones Prens ve prenses kostümleriyle rengarenk bir ortamda gerçekleşen doğum gününün özel süslemeleri büyük beğeni toplarken, çocuk misafirler ise Party Kids’in birbirinden eğlenceli oyunlarını oynayarak vakit geçirdiler. Doğum günü pastasının mumlarını anne, baba ve ablalarıyla birlikte üfleyen Ağahan ve Begümhan ise gün boyunca adeta konukların gözbebeği oldular.

Başaran çifti dört yaşına giren Ağahan ve üç yaşına giren Begümhan’ı kucaklarına alarak doğum günü pastasını birlikte kesti. Pasta kesiminin ardından çocuklar Party Kids’in oyun alanında oyunlar oynarken Evrim Kırmızıtaş Başaran ise konuklarıyla bol bol sohbet etti.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir