Feriye Palas’ta Marshall yılın rengini seçti

Zamanın ruhuna odaklanarak tüketicilerin artık daha pozitif bir ruh hali ile anı yaşama eğiliminde olduklarını ifade eden Marshall uzmanları   yılın renk dekorasyon trendlerini “Let it Light in” – “Işığın Geçişine İzin Ver” ana temasıyla sundu. Eylül ayında başlayan uzun bir çalışmanın sonucunda yılın anahtar rengini belirleyen Marshall’ın renk tasarımcıları ekibi “Renklendir Hayatı” sloganıyla hayatımıza renk katacak. Yılın Rengi: Baharatlı Bal.

“Baharatlı Bal” ile Daha Çok Işık

Dünya genelinde tüketicilerin daha pozitif bir ruh haliyle, anı yaşamaya odaklandığını tespit eden Marshall uzmanları, insanlar artık hayatlarında olumlu bir hava yaratacak arayış içinde ve hayallerine, arzularına odaklanmak istediğinin altını çizdi. Evler, yaşama dair bu pozitif yeni yaklaşıma kucak açacağımız ilk yer. “Düşün”, “Hayal Et”, “Sev” ve “Harekete Geç” temalı renk paletleri sunarak herkese kendi ışığını keşfetmek için rehberlik eden Marshall yeni koleksiyonu ile renklere yeni bir yorum getirdi. Bu temaların merkezinde anahtar renk konumunda olan çok yönlü, sakinleştirici ve doğal sıcak amber tonundaki “Baharatlı Bal”, samimi bir ortam yaratırken, ortamdaki ışık ve birlikte kullanılan renk paletlerine göre daha canlı ve enerji verici alanlar oluşturuyor.

Baharatlı Bal ile Işığı Hisset

Düşünmeye odaklanacağınız bir mekân için; Düşün.

Bu rahatlatıcı renk paleti ısıtıcı, bal rengi tonlarındaki yılın renginin kalbini oluşturuyor, zengin nötr renklerin ve açık pembenin dokunuşuyla, yoğun bordo ve sofistike mavi ile oluşan davetkar bir karışımla kombinlenebiliyor. Bu tonlar hep beraber derin düşüncelere dalmaya izin veren ve teşvik eden alanlar yaratıyor.

Peşinden gideceğiniz hayaller kurmak için; Hayal et.

Hayal Paleti huzurlu ve olgun, yine de yumuşak ve sıcak bir palet. Romantik pudra pembesi ve mavinin nazikçe yumuşatılmış birlikteliğinin Yılın Rengi ile bir araya gelmesiyle derin ve sofistike bir görünüş sunuyor.

Sıcacık, sevgi dolu bir atmosfer için; Sev.

2019’un en sıcak paleti olan bu grup, derin orman yeşili, cüretkâr teal, yoğun terracotta gibi zengin pigmentli renklerle Baharatlı Bal ve açık nötral renklerden oluşuyor. Renklerin ahengiyle Sevgi Paleti, mutlu ve kucaklayan ‘açık ev’ atmosferi yaratmak için çok etkili.

Daha fazla cesaret için; Harekete Geç.

Bu oyuncu ve renkli palet canlı kırmızı ve yeşil ile solgun pembe ve maviyi kombinleyerek, çıtır/gevrek (crispy) gri ve beyazı vurguluyor. Yılın renginin altın tonları bu palet renklerinin sıcaklığını korumasını sağlıyor ve hareketliliğe ilham olacak.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir