Semtin karakterini yansıtan kahve evi açılışına son saatler

Farklı ürün ve hizmetlerin katkısıyla 2019’da %30’luk büyüme hedefleyen marka, mevcut mağazalarının yeni konsepte dönüşümü ile birlikte 15 mağaza açarak 150 kişiye daha yeni istihdam sağlamayı planlıyor.

Premium İtalyan tarzı kahvesini birbirinden eşsiz lezzetlerle birlikte sunan Caffè Nero, yeni kahve evi deneyimini İstanbul’un Bebek semtinde açtığı yeni mağazası ile hayata geçiriyor. Kahve evi konseptinin adeta yeniden tanımlandığı mağazayla Caffè Nero, kurum felsefesinin merkezinde yer alan artizan kahveciliği bir üst seviyeye taşıyarak sektörüne farklı bir boyut getiriyor.

Semtin karakterini yansıtan kahve evi

Caffè Nero’nun yeni konsepti, niteliği geliştirilmiş yeni lezzetleri, özel olarak eğitilen usta baristaları, samimi ve nostaljik ortamıyla misafirlerini keyifli bir hikayenin parçası haline getiriyor. Semtin karakteri ve tarihi dokusu gözetilerek titizlikle tasarlanan Caffè Nero Bebek mağazası, dekoratif unsurları ve mobilyalarıyla dikkat çekiyor. Mağazada taze olarak hazırlanan ürünlerin sergilenmesi ve sunumu da yeni konseptle birlikte değişiyor. Bu özellikleriyle Caffè Nero Bebek mağazası, misafirlerinin şehrin kalabalığı ve yoğunluğundan uzaklaşarak rahat bir nefes almalarını sağlıyor.

Caffè Nero Hakkında

Kaliteli İtalyan kahvesine duyduğu tutkuyla yaklaşık 20 yıl önce yola çıkan Gerry Ford,mükemmel kahve lezzetini yaratma ve eşsiz bir deneyime dönüştürme arzusuyla, Caffè Nero’yu İngiltere’de kurdu. Caffè Nero, bağımsız bir aile şirketi olarak, dünyanın her yerinden en iyi kalitede kahve çekirdeklerini topluyor ve kendi Kavurma Merkezi’nde titizlikle kavurduğu ödüllü kahve harmanı ile ustalıkla hazırlanan geleneksel İtalyan tarzı kahveleriyle 10 ülkede 1000’den fazla mağazasında misafirlerini ağırlıyor.

İtalya’daki yerel kafelerin samimi atmosferinden ilhamla yarattığı mağazalarında, enfes kahveleri, mükemmel lezzetleri ve maharetli baristalarıyla misafirlerini ilk günkü heyecan ve özenle ağırlayan Caffè Nero, Türkiye’de 2007 yılından bu yana faaliyet gösteriyor.

Caffè Nero’nun bugün Türkiye’de toplam 63 mağazası bulunuyor.

Caffè Nero, Avrupa’nın en büyük bağımsız kahve grubudur.

Caffè Nero’nun 10 ülkede 1000’den fazla mağazası bulunmaktadır.

Caffè Nero kesintisiz 21 yıldır ciro ve karlılığında büyüme yaşamaktadır.

Kendine ait vakfı aracılığıyla sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştiren Caffè Nero, 2016 yılından bu yana kahve çekirdeklerini üreten çiftçilere, bu üreticilerin yaşadıkları topluluklarda yer alan okullara ve çeşitli hayır işlerine 1 milyon ABD Doları’nı aşan katkıda bulunmuştur. Caffè Nero, Gerry Ford tarafından, 1997 yılında kurulmuştur.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir