Ali İsmail’in doğum günü etkinlikleri

Ali İsmail’in doğum günü etkinlikleri. Binlerce yıllık tarihiyle onlarca medeniyete ev sahipliği yapmış olan Hatay, 18 Mart Pazar günü barış için gelen misafirlerini ağırladı.

Ali İsmail’in doğum günü etkinlikleri. Ali İsmail’in doğum günü etkinlikleri kapsamında Hatay Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz Hatay Barış Koşusu 18 Mart 2018 tarihinde gerçekleşti. Adımların bu kez barış için atıldığı koşuda coşku dolu anlar yaşandı.

145 kişi 10km koşarken yaklaşık 400 kişi de 4 km’lik halk koşusunda yer aldı ve aynı hayalin peşinde bitiş çizgine ulaştı.

Heyecan dolu Runatolia Maratonu’nu geride bıraktık!

Atılan her adım toplanan bağışlarla anlam kazandı ve hep birlikte gençlerin hayatına umut olduk.

Maddi güçlük çeken genç sanatçıların fikirlerini hayata geçirebilmesi amacıyla başlatılan Genç Sanatçı Fonu için koştuğumuz Runatolia Maratonu’nda; 30 ALİKEV gönüllü koşucusu, 314 bağışçının desteğiyle toplam 22.860 TL bağış toplamayı başardık.

Bu zafer hepimizin! Düşlerinde özür dünya olan yeni Nazımlar, Abidinler, Mihri Müşfik Hanımlar yetişsin, hiçbir düş yarım kalmasın diye attığımız her adımla sanata değer katan tüm koşucularımıza ve bağışçılarına çok teşekkür ediyoruz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir