Tuğçe Eyilik yeni mobilya koleksiyonu büyük beğeni aldı

Tuğçe Eyilik, mobilya tasarım markası BonObjet’nin özel yaz koleksiyonu ‘Boho Living’i 26 Mart Salı günü Galeries Lafayette Emaar Square Mall’da düzenlenen davette sundu. Büyük beğeni ile karşılanan koleksiyon lansmanına Demet Sabancı Çetindoğan, Nebahat Çehre, İpek Köse, Buket Taşdelen, Meral Kosif, Zeynep Germen, Rabia Kurşun, Tuğçe Peksayar ve Gülbin Simitçioğlu gibi isimler katılım gösterdi.

Yaşam alanlarına kalıcı tasarım, konfor ve keyif katmayı felsefesi olarak benimseyen BonObjet (İyi Objeler), ismi ile de bu felsefeyi yaşatmayı hedefliyor. BonObjet, koleksiyonlarında XIV.Louis dönemi ruhu ve klasikliğini, günümüz modern çizgileriyle harmanladığı fonksiyonel tasarımlarıyla göze çarpıyor. Marka, mobilyalarında evlere, mekanlara, markanın duygusunu, enerjisini tasarım detaylarına yansıtan kalıcı objeler üretiyor.

BonObjet’nin özel yaz koleksiyonu Boho Living, bohem kültürü ve yaşam stilinden ilham aldı. Bu etki bambu gibi yaşayan ağaçların ham kullanımları ile birlikte, canlı renklerde yeşil ve doğanın en göz alıcı tonlarında kumaş motiflerine yansıtıldı. Bambu, keten, kuş, çita ve zebra desenleri, en iddialı ve doğal yaşam öncü unsurları ile “Boho Living” koleksiyonu “özgür ruhlara” hitap ediyor.

Bon Objet’nin diğer koleksiyonları, Dark Wood, Black&White ve Home Living’in yanı sıra, tasarım berjer ve koltuklar, puflar, sehpa ve mermer tasarımlar, kumaş minder ve yastık çeşitleri, aydınlatma ve birçok farklı tasarım daha önce denenmemiş tasarım ve çizgilerle dikkat çekiyor.

Tuğçe Eyilik
2002 yılında Türkiye’deki ilk branding firmalarından TrendTiger’ı kurdu. Tekstilden gıdaya , inşaattan, sanayi, finans gibi birçok sektörde markaya yeniden oluşum, sıfırdan marka yaratma ve logo, kurumsal kimlikten ambalaj tasarımlarına kadar reklam sektöründe uzun yıllar tasarım ve tanıtım uygulamalarında hizmet vermiştir.

Tasarımın insan ruhundaki durdurulamaz gücünü boyutlu objelere yansıtma isteğiyle mobilya tasarımlarını BonObjet markası ile mobilya sektörüne adım atmaya karar verdi.

Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuarı’ndaki eğitimini tamamladıktan sonra, University of Miami’de eğitim hayatına devam eden Eyilik, sanat ve dekorasyon ile ilgili yurtiçi ve yurtdışında birçok seminer ve sertifika programına katılım gösterdi. Uzun yıllar tasarım ajansı hizmetleri ile edindiği tecrübe BonObjet’nin oluşmasını kaçınılmaz kıldı.BonObjet Demsa Grup bünyesinde bulunan D’Maison / Harvey Nichols – Brandroom ve Galeries Lafayette mağazalarında satışa sunulmaktadır.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir