Dizide İki Usta İsmin Düeti Çok Konuşulacak

Dizide İki Usta İsmin Düeti Çok Konuşulacak. Ay Yapım imzalı Star TV’nin yeni dizisi ‘Menajerimi Ara’, televizyon tarihinde unutulmayacak bir buluşmaya imza atıyor. Nükhet Duru ve Nebahat Çehre, yıllar sonra televizyon ekranlarına dönerken ilk defa bir dizide bir araya geliyor. İki dev isim, dizideki menajerlerine kök söktürürken ekran başındakileri hem güldürecek hem de düetleriyle büyüleyecek.

Sanat dünyasının iki dev ismi Nükhet Duru ve Nebahat Çehre, ‘Menajerimi Ara’da bir araya geliyor. Çekimlerine üç hafta kala başrolünde olacağı projeyi reddeden Nebahat Çehre, dizide menajeri Feris’i (Canan Ergüder) çok zor bir durumda bırakırken; aynı projeye Nükhet Duru’nun önerilmesi ikili arasında geçmişte kalan defterleri açacak.

Yıllardır görüşmeyen, birbirine rakip iki oyuncuyu canlandıran Duru ve Çehre’nin karşı karşıya geldiği anlar nefesleri kesecek. Düet yapacakları dakikalar ise uzun süre hafızalardan silinmeyecek.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu bir araya getiren, senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin’in oturduğu ‘Menajerimi Ara’, her Salı akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında…

Dizide İki Usta İsmin Düeti Çok KonuşulacakBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir