Süper ikilinin yeni filminin tarihi belli oldu

Süper ikilinin yeni filminin tarihi belli oldu. Yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in üstlendiği film 2016 Ocak vizyona girecek. ilk filmin devamı olan filmde ikili yeni maceralara sürükleniyor.

Süper ikilinin yeni filminin tarihi belli oldu. Filmin başrol oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir, herkesi esprileriyle kahkahaya boğdu. Yeni filmin tanıtım toplantısı  sonrasında oyuncuların bir birleriyle şakalaşmaları kameramız dan kaçmadı.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir, “Çalgı Çengi” serisinin devamı olan “Çalgı Çengi İkimiz” adlı yeni filmleriyle beyaz perdede yerlerini almaya hazırlanıyor.

Filmin basın toplantısı, önceki gün Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşti. Toplantıya filmin senaristi ve yönetmeni Selçuk Aydemir ile başrol oyuncuları Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın yanı sıra filmde rol alan Rasim Öztekin, Ayhan Taş, Burak Satıbol, Barış Yıldız, Samet Gürsel, Nur Erkul, Ayşe Kökçü, Ahmet Gülhan, Tuna Orhan, Cahit Gök, Şinasi Yurtsever, Ceyhun Güneş, Korhan Herduran ve Hakan Akın da katıldı. Soruları yanıtlayan ekip, yaptıkları esprilerle herkesi güldürdü.

Murat Cemcir ve Ahmet Kural, “Biz bu noktaya geleceğimizi açıkçası çok tahmin etmemiştik. Ama gerçekten Çalgı Çengi’nin bizdeki yeri çok başkadır. Şimdi tam anlamıyla bir sinema filmi çektik. İnanın acımasızca güldüreceğiz. Çok komik bir film geliyor” diye konuştu. Yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in üstlendiği film, 6 Ocak’ta vizyona girecek.

Süper ikilinin yeni filminin tarihi belli oldu
Bir cevap yazın