Ajda Pekkan, açık hava konseri verdi

Ajda Pekkan, açık hava konseri verdi. Türkiye’nin “Süperstar” ı Ajda Pekkan, geçtiğimiz Salı akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluştu.

Ajda Pekkan, açık hava konseri verdi. Organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında sahne alan Süper star, yine çok konuşulacak bir konsere imza attı. Sahne enerjisi yoktu Ajda Pekkan’ın ve dans figürlerini de pek sergilemiyordu yaş neticesinden olsa gerek.ilk bölüm sönük geçse de konserin 2. Yarısında biraz daha enerji yüklendi sahneye.

Biletleri günler öncesinden tükenen konser için aylar süren bir hazırlık süreci geçiren Süperstar, sahne enerjisi, hit olan şarkıları, sürprizleri ve kostümleriyle Açıkhava’ya damgasını vurdu.
Muhteşem konserinde birlik ve beraberlik vurgusu da yapan Pekkan, seyircilerine seslenerek ‘Şimdi sizinle hep birlikte kardeşliğin resmini çizeceğiz.’ dedi ve herkesin ayağa kalmasını rica ederek elele tutuşmaya davet etti. Ardından Harbiye’yi hınca hınç dolduran dev bir koro ile ‘Memleketim’ şarkısını söyleyen Süperstar, Harbiye’de alkış yağmuru yaşattı.
Repertuarında Balkan ezgilerine de yer veren Süperstar’a sahnede Balkan müziğinin sevilen ismi Suzan Kardeş eşlik etti. Pekkan ve Kardeş’in iki şarkılık muhteşem düeti konserin en güzel anlarından biri oldu.

Özge Ergin
ozge@cemiyetmagazin.com

Ajda Pekkan, açık hava konseri verdi Ajda Pekkan, açık hava konseri verdi
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.