Scorpions ellinci yılını İstanbul’da kutlayacak.

Scorpions ellinci yılını İstanbul’da kutlayacak. Scorpions, ellinci yılını 12 Temmuz’da Küçük Çiftlik Park’ta gerçekleşecek 50. Yıl Festivali’nde kutluyor.

Scorpions ellinci yılını İstanbul’da kutlayacak. 12 Temmuz’da Küçük Çiftlik Park’ta gerçekleşecek etkinlikte efsane grup Scorpions ve Şebnem Ferah unutulmaz bir gece yaşatacak sevenlerine. Müzik dinle‘mek için kaçırılmayacak bir festival.

Nice eşsiz albüm, müzik tarihine kazınmış unutulmaz rock marşları, nesiller boyunca eskimeyen melodiler ve olağanüstü turneler… Alman grup Scorpions sadece rock tarihinin gelmiş geçmiş en büyük topluluklarından biri değil, müzik tarihinin en önemli markalarından da biri aynı zamanda.

Still Loving You, Wind of Change, Rock You Like a Hurricane, Send Me an Angel, No One Like You, Always Somewhere, The Zoo,  In Trance… Her biri rock tarihine geçmiş, her biri nesiller boyunca kulaklardan kalplere işlenmiş, her biri dillere pelesenk olmuş efsanevi şarkılar…

Scorpions’ın 50. yılını kutladığı özel turnesinde grubun en iyi şarkılarını canlı canlı dinlemek paha biçilmez bir deneyim olacak hiç şüphesiz!

Bu etkinlikte ayrıca Türkiye’nin en büyük rock müzisyenlerinden Şebnem Ferah ve rock & metal dünyasından pek çok dev isim sahne alacak ve 12 Temmuz gecesi Küçük Çiftlik Park’ta bir rock bayramı yaşanacak!Yerinizi ayırtın, pişman olmayacaksınız!

Scorpions – 50. Yıl Festivali

12 Temmuz 2016 17:00
Küçük Çiftlik Park, İstanbul

Deluxe VIP Teras – 330.50 TL
Sahne Önü Ayakta – 218.50 TL
Normal Ayakta – 140.00 TL

Scorpions ellinci yılını İstanbul'da kutlayacak
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir