İskender Paydaş Nolart’ta

Galata’nın en yeni mekanı Nola “Nolart” alt markası ile bir çok sanat ve müzik aktivitesinin gözde adresi olmaya devam ediyor. Nolart, 19 Kasım Perşembe akşamı ‘’İskender Paydaş ve Orkestrası’’nın canlı performansına ev sahipliği yapıyor !

İskender Paydaş, Zamansız Şarkılar albümünün çıkışıyla eş zamanlı olarak kurduğu orkestrası ile 4 yılda yaklaşık 500 kez sahne aldı. Türk Pop müziğinin dillerden düşmeyen parçalarından yabancı hitlere uzanan geniş bir repertuarla müzikseverlerin karşısına çıkan İskender Paydaş ve Orkestrası, birbirinden farklı kitleleri kaliteli müzik ve güçlü sahne performansı ile buluşturuyor.

19 Kasım Perşembe saat 23.00’de sahne alacak olan İskender Paydaş son iki yılda prodüktörlüğünü üstlendiği albümlerden hit olan şarkıları da repertuarına ekleyerek orkestrası ile birlikte izleyicilerine 90’lardan günümüze keyifli, dinamik ve eğlenceli bir yolculuk vaad ediyor.

Nola İstanbul’un yeni projesi Nolart ile Galata’nın eşsiz atmosferinde, müziğin ve sanatın dünya lezzetleri ile buluştuğu çok özel anlar yaşamak istiyorsanız, Nola İstanbul’u takip edin.

www.nolaistanbul.com.tr
Adres: Galata Kulesi Sokak No:10 Beyoğlu İstanbul
Telefon: 0 212 243 17 17

Editör Yiğit BALKIŞ

yigit@cemiyetmagazin.com

nola-iskenderpaydas-

 

NOLA ISTANBUL
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir