Yıllara meydan okuyan Gipsy Kings İstanbul’a Geliyor

Dünya müzik tarihine “Bamboléo”, ‘’Estrellas’’ ve “Compas” gibi zamansız şarkılar kazandıran Gipsy Kings, “Gipsy Kings by André Reyes” projesi ile yoğun talep üzerine 16 Şubat’ta Zorlu PSM’de! Grammy Ödüllü Latin pop müzik efsaneleri karşı konulmaz melodileri, ateşli ve tutkulu performansları ile dinleyicilere müzikal bir ziyafet yaşatmaya hazırlanıyor.

Kariyerleri boyunca Latin ritimlerini batının popuyla harmanlayıp, flamenko stiliyle birleştirerek karşı konulmaz melodiler üretmeyi başaran Gipsy Kings, dünya müzik tarihine kazandırdığı zamansız parçalarını milyonlarca dinleyiciyle buluşturdu.

Reggae ve caz gitarı, Latin ve Küba stillerine Arap müziği dokunuşları ekleyerek otantik bir bileşim ortaya koyan Grammy Ödüllü efsane grup, müziklerinde tarihi ve kültürel mirası da barındırıyor.

Çok kültürlülüğü kusursuz bir şekilde taşıyan efsanevi grup, Çin’den Brezilya’ya, New Orleans’dan Rusya’ya, Avustralya’dan Afrika’ya kadar, müziklerini taşıdıkları her noktada büyük talep gördü ve dünya çapında yaklaşık 20 milyon albüm satışına ulaştı.

İspanya’nın müzik sahnesine armağan ettiği en coşkulu, en hareketli gruplardan Gipsy Kings’in ateşli ve tutkulu performanslarıyla müzikal bir ziyafet yaşatacakları projeleri “Gipsy Kings by André Reyes” ile 16 Şubat’ta sahnede olacakları gecenin biletleri, Zorlu PSM’nin yeni bilet satış platformu, passo.com.tr adresinden satın alınabiliyor.

Bilet Fiyatları:

Kategori 1 – Tam : 300.50 TL Öğrenci: 245.90 TL

Kategori 2 – Tam : 250.00 TL Öğrenci: 204.60 TL

Kategori 3 – Tam : 199.00 TL Öğrenci: 162.80 TL

Kategori 4 – Tam : 149.50 TL Öğrenci: 122.30 TL

Kategori 5 – Tam : 100.00 TL Öğrenci: 81.80 TL
Bir cevap yazın