ilkbahar – Yaz moda haberleri

ilkbahar – Yaz  moda haberleri. 2016 moda trendlerine göre, inanılmaz güzel tasarımlar arasında derin yırtmaçlar, omuzları açık renkli kıyafetler var. Dantelin romantik, fırfırlı ve ispanyol kesimlerin daha keskin olduğu bir sezon sizleri bekliyor.

ilkbahar – Yaz  moda haberleri. Sokak sitilinin bu ilkbahar/yaz sezonunda bolca işlenmesiyle, Omuzları açık bluzlar, elbiseler yeniden üzerimize konmaya hazırlanıyor. Omuzları açıkta bırakan bluzlara X yaka faktörü de ekleniyor. Bol pantolonlar, şortlar ve jeanlerle kombinleyebilir, ayakkabı seçimine uygun salaş veya şık bir tarz yakalanabilir.

Açık Omuzlar;

Bahar sezonunun bir numaralı trendi açık omuzlar. Genellikle boyundan bağlı X şeklinde ki omzu açık bluz ve elbiseler ağırlıkta.

Turuncu;

2016 İlkbahar – Yaz moda sezonunun rengi ne olacak diye sorarsanız tartışmasız turuncu diyebilirsiniz. Bu sıcak renk sezonu resmen ele geçirecek ve vitrinler turuncuya bürünecek.

İnce Püsküller;

Süet püsküller birkaç sezondur moda dünyasının etkisi altına aldı. Bohem etkisiyle 70’ler ruhu iyice içimize işledi. İnce iplik püsküller ilkbahar – Yaz sezonunun süet püsküllerin tahtına oturacak.

Latin Rüzgarı;

2016  İlkbahar – Yaz tam karnaval havasında geçecek. Kırmızı tiril tiril elbiseleri, havalı etek modellerini, saçlara takılan çiçekleri, fırfır detaylarını çokça görebileceğiz.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir