2016 yılının kepenk kapatan dizileri.

Dizi istatistikleri, oyuncularla röportaj, reyting kaygısı üzerine hızlıca ekranlara veda eden diziler.

2016 yılının kepenk kapatan dizileri. Sezona büyük bütçe ve reklamlar ile giren televizyon dizileri, bazen istedikleri izlenme oranlarını yakalamayınca hızlı bir şekilde ekranlardan kalkıyor. Her yıl o kadar çok dizi hayatımıza giriyor ki, bazen hangi birini takip edeceğimizi bilemiyoruz. Artık dizilerin başlamasıyla bitmesi 1 aylık bir süreyi dahi bulmuyor. İşte son 6 ay içerisinde, yaklaşık 20 dizi ekrana ‘merhaba’ dedi. Başlayan dizilerden üzücü haberler bir bir gelmeye başladı. ekranlara ardı ardına veda etmeye başladılar. Sizler için cemiyet ailesi olarak jet hızıyla başlayıp jet hızıyla biten dizileri derleyip toplamaya çalıştık.
Oyun Bozan – Show Tv

sağlam ekibiyle hızlı başlayıp hızlı biten diziler arasına giren Oyun Bozan Barış Kılıç ve Tuana Türkay’da adeta şok etkisi yarattı. Dizi 5. bölümü göremeden ekranlara veda etti.

oyun-bozan

oyun bozan

Acı Aşk – Show Tv

gençlerin yoğun ilgisini çekmesine karşılık kadrosunda Seçkin Özdemir ve Selin Şekerci’nin rol aldığı dizi sosyal medyada çok konuşulsa da ekranda özellikle AB’de beklenilenin altında kalınca ekran ömrü kısa sürdü.

aci-ask-izle

acı aşk izle

Gecenin Kraliçesi – Star Tv

büyük bütçelerle ekranlara giren başrollerinde Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın yer aldığı tanıtımları dahil bir çok reklam kampanyası yapılan dizi, sadece 13 bölüm ekranda kalabildi. Televizyon tarihinin beklentisi en yüksek olan dizileri arasındayken beklenileni karşılayamadı.

gecenin kraliçesi

Gecenin Kraliçesi

Göç Zamanı – Star Tv

Geçmişte “Annem” dizisinde rol alan Talat Bulut Ve Vahide Gördüm Perçin ikilisini bir araya getiren dizi, ekranda cumartesi akşamı istediğini elde edemeyince salı akşamına alınmış fakat; yine başarısız olduğu için bileti kesilmişti…

göç-zamanı

göç zamanı

Aile İşi – Atv

renkli kadrosuyla ve büyük umutlarla başlayan dizi önce Füsun Demirel’in diziden çıkarılması ve bir türlü düzelmeyen reytingleri dizinin sonunu getirdi. Aile İşi, bu hafta yayınlanan bölümüyle ekranlara sessiz sedasız veda etti.

Aile İşi

Aile İşi

Aşk Yalanı Sever – Fox Tv

Fox TV’nin büyük umutlarla yayın hayatına başlayan dizisi pazartesi akşam ki rakiplerine (Paramparça – Kırgın Çiçekler) dayanamadı. Dizinin ekran ömrü sadece 2 ay sürdü. .

Aşk Yalanı Sever

Aşk Yalanı Sever

Çifte Saadet – Fox Tv

Şebnem Bozoklu, Fikret Kuşkan ve Dolunay Soysert gibi usta oyuncuların yer aldığı dizi sadece 13 bölüm ekranda kalabildi. O da geçtiğimiz ay yayından kaldırıldı.

Çifte Saadet

Çifte Saadet

Hayat Mucizelere Gebe – Kanal D

Yabancı dizi uyarlaması olan senaryosu ile ilk bölümleri dikkat çekse dizi yayın saati değiştirildikten sonra 7 bölümüyle yayından kaldırıldı.

Hayat Mucizelere Gebe

Hayat Mucizelere Gebe

Kalbim Yangın Yeri – Fox Tv

Fox TV bu sezon dizi konusunda en şansız kanalların başında geliyor. Hande Soral ve Kaan Yıldırım’ın rol aldığı dizi 5. bölümüyle final yapılan diziler arasına girdi.

Kalbim Yangın Yeri

Kalbim Yangın Yeri

veee 46 ( Yok Olan ) – Star Tv

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolde olduğu dizi ilk olarak Pazar akşamları ekrana gelmeye başlamıştı. Reytinglerde alt sıralarda kalınca cuma akşamına alınan dizi yine istenilen başarıyı yakalayamadığı için, 13 bölümde yani 24 Haziran cuma akşamı ekranlara veda ediyor.

veee 46

46 dizi izle

Reytingleri Kötü Olan ve Her An Final Haberi Bekleyen İki Diziden Birisi ‘Kış Güneşi’

Bir türlü istediği reytingleri alamayan dizi için her an yayından kaldırılma kararı çıkabilecek diziler arasında yer alıyor.

Kış Güneşi

Kış Güneşi

Diğeri İse ‘ İstanbul Sokakları ‘

Başladığından bugüne kadar kendisini ispatlamak konusunda zorlanan dizi Show Tv’nin yakın zamanda reytinglerinde ki kötü sonuçları nedeniyle gözden çıkaracağı dizileri arasında yer alıyor.

İstanbul Sokakları

İstanbul Sokakları
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir