Deliler Fatih’in Fermanı Filmine İzmirliler’den Büyük İlgi

Heyecanla beklenen “ Deliler Fatih’in Fermanı”  filminin İzmir özel gösterimi Optimum’da gerçekleştirildi. Film ekibi İzmir’de coşku ile karşılanırken oyuncular gördükleri büyük ilgi karşısında hayranlarını kırmayarak onlarla tek tek fotoğraf çektirdi.

Mustafa Burak Doğu, İbrahim Ethem Arslan ve Esra Vesu Özçelik’in yazdığı, Osman Kaya’nın yönettiği, yapımcılığını Angel Film’in üstlendiği ‘Deliler Fatih’in Fermanı filminin İzmir galası, başrol oyuncularının katılımı ile İzmir Optimum’da yapıldı. Yılın en iddialı projesinin İzmir özel gösterimine sinemaseverler büyük ilgi gösterdi.

Oyuncular Cinemaximum İzmir Optimum Ziyaretçileri İle Tek Tek Hatıra Fotoğrafı Çektirdi

 2018 yılının en yüksek bütçeli filmi olan, epik savaş filmi‘Deliler Fatih’in Fermanı’ aksiyon sahneleri ve görselliği nedeniyle büyük merakla beklenirken, filmin oyuncu kadrosunda Erkan Petekkaya, Cem Uçan, Nur Fettahoğlu, İsmail Filiz, Yetkin Dikiciler, Gülşah Şahin, Gökçe Özyol ve Hakan Yufkacıgil gibi ünlü isimler dikkat çekti.

Cinemaximum İzmir Optimum’da Sinemaseverler Filmi Oyuncular ile Birlikte İzledi

Cinemaximum İzmir Optimum salonlarında hayranları ile biraraya gelen film ekibi onları kırmayarak bol bol fotoğraf çektirdi. Oyuncular film öncesinde sinema salonunda sevenlerini selamlarken görsel bir şölen olan “Deliler” filmini de izleyicilerin arasına oturarak sinemaseverlerle birlikte izledi.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir