23 Nisan’da sosyal sorunluluk projesi…

Koruncuk Vakfı yararına düzenlenen etkinlik yenilenen yüzüyle Feriye Palace’ın ev sahipliğinde yapılan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramında çocuklar aileleriyle unutulmaz bir gün geçirdiler…

Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kutlaması çerçevesinde koruncuk Vakfı yararına 24 Nisan Pazar günü yenilenen Feriye Palace’nin ev sahipliğinde çocuklara özel bir şenlik düzenlendi.

Lisans A.Ş.’nin çocuklar için hazırladığı etkinlik çerçevesinde kostüm karakterlerinin yanı sıra sahne Showları ve eğlence labirentine katılan minikler, Panshow’un düzenlediği oyun alanlarında doyasıya eğlenerek Çocuk Bayramını coşkuyla kutladılar. Pakolino’nun eğitici oyun atölyesiyle renklenen bruchta Nutricia, Sırma ve Banat da hediyleriyle çocukları sevindirdi. Refresh Inn ve Doğuş Oto’nun yeni model Volkswagen Touareg’i sergileyerek destek verdiği bu organizasyon Koruncuklara anlamlı bir 23 Nisan armağanı oldu.

Yasamin & İzzet Özilhan, Pınar Sabancı, Ekin & Tugay Kerimoğlu, Irmak & Kazım Köseoğlu, Oya & Harun Gençoğlu, Pelin & Rıfat Çebi, Banu & Timur Savcı gibi şenliğe katılan davetliler çocuklarıyla eğlenerek keyifli bir gün geçirdiler.

BERRİN YOLERİ FİGEN ÖZBEK KUZEY, SELİN - GÖKTUĞ ÖZDEMİRPINAR SABANCI YASEMİN, ELA, EMİNE ÖZİLHANonur-buyuktopcu-nergis-kumbasar-ickorucuk vakfı 23 nisan
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir