Zeytinli Rock Festivali 2016

Zeytinli Rock Festivali 2016, bu yıl 25-28 Ağustos tarihleri arasında yine Dalyan Sahili’ nde muhteşem bir kadro ile gerçekleşecek.

Zeytinli Rock Festivali 2016. Milyon Yapım tarafından, Umut Kuzey genel koordinatörlüğünde organizasyonu yapılan “deniz, kum, güneş ve %100 rock müzik” sloganı ile yola çıkan Zeytinli Rock Festivali, bu yıl da rock ve alternatif müzik dünyasının en iyi sanatçı ve gruplarını biraraya getiriyor.

Katılımcılarına yüz deyüz müzik, eğlence ve unutamayacakları bir rock tatili vadeden Zeytinli Rock Festivali’ nde 4 gün boyunca sahne alması kesinleşen isimler ; Duman, Şebnem Ferah, Athena, Pentagram, Teoman, Mor ve Ötesi, maNga, Hayko Cepkin, Feridun Düzağaç, Model, Kurban, Cem Adrian, Ceylan Ertem, Umut Kuzey, Ceza, Zakkum, Baba Zula, Büyük Ev Ablukada Fırtınayt, Metin Türkcan, The Ringo Jets, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Adamlar, Blacktooth, Marsis, Deniz Tekin, Piiz, Gece, Fethi Okutan, Serkan Ferat, Seher Ahmetzade.

Zeytinli Rock Festivali‘ ne bu yıl yerli rock gruplarının yanı sıra, Rockstar keşif sahnesinde Türkiye’den katılan yerli gruplar ile birlikte,Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Almanya ve Kıbrıs’tan da amatör, profesyonel gruplar ve izleyiciler katılacak.

Ana Sahne’ nin yanı sıra, aylar süren titiz çalışmalar ve İskender Paydaş, Tarkan Gözübüyük, Fatma Turgut, Alen Konakoğlu, Güven Erkin Erkal gibi müzik sektörünün değerli isimlerinden oluşan bir jüri ile  şehir şehir gezilerek gerçekleştirilen ‘YüzdeyüzMüzikEkspres’ elemeleri sonucunda kazanan amatör ve profesyonel müzik grupları da festivalde Rockstar Keşif Sahnesi’ nde izleyici ile buluşacak. Milyon Yapım tarafından Edremit Akçay sahilinde, Edremit Belediyesi desteği ve Kralpop TV  medya sponsorluğunda gerçekleşecek Zeytinli Rock Festivali etkinlik bu yıl yine yoğun bir katılım bekleniyor.
Zeytinli Rock Festivali 2016
25 Ağustos – 28 Ağustos
Balıkesir

Zeytinli Rock Festivali 2016
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir