Yeniden Müziğin kalbi Cocktail Festival’inde atacak

Gastronomi dünyasının klasikleşen kültürü İstanbul Cocktail Festival’i bir yıllık aranın ardından kaldığı yerden devam ediyor.

Eşsiz bir festival deneyimi yaşatmaya hazırlanan İstanbul Cocktail Festival’i, 5 Eylül Pazar günü şehrin merkezindeki kaçış noktası KüçükÇiftlik Park’ta kapılarını aralıyor.

Milagron katkıları ve Wonder Wheel organizasyonu ile bu yıl dördüncü kez düzenlenecek olan İstanbul Cocktail Festival’i, birçok aktiviteye ev sahipliği yapacak.

Kokteyl kültürünün her seviyeden meraklılarını bir araya getirmeye hazırlanan İstanbul Cocktail Festival’i aynı zamanda bu sene de sahnesinde birbirinden değerli isimleri ağırlayacak.

Türk alternatif müziğin en önemli temsilcilerinden ve öncülerinden Büyük Ev Ablukada‘nın yanı sıra OzbiAybüke AlbereBaran Bayraktar, Hend!, Manitas ve Tan Güner festival sahnesini renklendirecek isimler arasında yer alacak.

İstanbul Cocktail Festival; miksolojiyi bir bilim ve sanat gibi değerlendiren en usta mekanların imza lezzetlerini sunacakları standlar, ödüllü miksolojistlerce verilecek kokteyl atölye ve şovları, Türkiye’nin özgün müzisyenlerinden performanslar ve bağımsız butiklerin tasarım sergileriyle renklenerek her duyuya dokunan eşsiz bir gastronomik yolculuk yaşatacak.

➤ Festival Sahnesi


 Büyük Ev Ablukada ‘Fırtınayt’
 Ozbi

 Aybüke Albere
 Baran Bayraktar
 Hend!

 Manitas
 Tan Güner

➤ Aktivite & Atölyeler


 Kokteyl & Yemek Eşleşmesi

 Evde Yapılabilecek Basit Kokteyller

 Kendi Kokteylini Yarat

 Popüler Kokteyller

➤ Daha Fazlası…


 Alışveriş Alanı
 Yemek Alanı
Bir cevap yazın