Wonder Woman izle 2017

Tüm zamanların gelmiş geçmiş en popüler kadın kahramanı. 1941’de başladığı çizgi roman yolculuğunda bu denli popüler olmasını sağlayan şeyler ise güzelliği, zekâsı, kas gücü ve daha fazlası. Şavaşçı kadının insanüstü güçleri vardır. Hız, çeviklik ve dayanıklılık konusunda neredeyse rakip tanımaz.

Biz ‘Batman v Süperman: Adaletin Şafağı’nda Süperman’la Batman’ın kapışmasını izlerken aslında sahnede bir süper kahraman daha vardı: Wonder Woman. Bu kez kahramanın güçlerinin farkına varmasını ve Birinci Dünya Savaşı’nda geçen öyküsünü izliyoruz.
Sadece savaşçı amazon kadınların yaşadığı Themyscira adasında büyüyen, buranın dışına hiç çıkmamış ve hiçbir erkek görmemiş Diana (Gal Gadot) müthiş savaş yeteneklerine sahip bir yarı tanrıdır. Günün birinde adaya bir Amerikan savaş uçağı düşer. Uçağın pilotu Steve Trevor (Chris Pine), Diana tarafından kurtarılır. Dünyanın büyük bir savaş halinde olduğunu anlatan pilotun sözleriyle Diana, adasını terkederek uygar dünyaya doğru yola çıkar ve dünya savaşını bitirebilmek için bütün hünerlerini ortaya sermeye başlar.

Vizyon Tarihi: 2 Haziran 2017
Yapımı : 2017 – ABD
Tür : Aksiyon , Fantastik , Macera
Yönetmen : Patty Jenkins
Oyuncular : Gal Gadot , Chris Pine , Robin Wright , Connie Nielsen , David Thewlis
Senaryo : William M. Marston , Jason Fuchs
Yapımcı : Zack Snyder , Charles Roven
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir