Vogue Fall Escape’te Gökçe Bahadır Sürprizi

Emaar AVM’de gerçekleşen Vogue Fall Escape partisine Gökçe Bahadır’ın sahne performansı damga vurdu

İstanbul’un en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM, 19-29 Ekim tarileri arası ev sahipliği yapacağı VOGUE Türkiye Moda Günleri’nin açılış partisinde ünlü isimleri bir araya getirdi. VOGUE Fall Escape Parti’sine moda ve cemiyet dünyasından birçok isim katılırken, ünlü oyuncu Gökçe Bahadır’ın tek şarkılık sahne performansı geceye damgasını vurdu.

İstanbul’un en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM, VOGUE Türkiye Moda Günleri kapsamında gerçekleştirilen VOGUE Fall Escape Parti’sine ev sahipliği yaptı. Moda ve cemiyet dünyasının katılımıyla gerçekleşen partide konuklar Aykut Gürel & Friends’in performasıyla keyifli anlar yaşarken gecenin sürprizi ise ünlü oyuncu Gökçe Bahadır’ın performansı oldu. Bahadır, oyunculukta olduğu gibi sahnedeki harika performansıyla da davetlilerinden tam not aldı. Partiye katılan isimler arasında Gökçe Bahadır’ın yanı sıra, Şirin Ediger, Şansım Adalı, Nergis Kumbasar, Mine Kalpakçıoğlu, Elif Edes, Gizem Girav, Özge Sayman ve Almila Ada da vardı.

Emaar AVM, VOGUE Türkiye Moda Günleri kapsamında bir de defileye ev sahipliği yapacak. 20 Ekim Cumartesi Vakko ve Galeries Lafayette’in Sonbahar-Kış kreasyonlarını tanıtacağı defilenin de sürpriz bir konuğu olacak. Ünlü manken ve sunucu Tülin Şahin, Galeries Lafayette için podyumda boy gösterecek.

İstanbul’un en lüks alışveriş merkezi olan Emaar AVM’deki birçok marka, çeşitli aktivite ve indirimlerle Ekim sonuna kadar VOGUE Türkiye Moda Günleri’ne dahil olacak.

Dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa ile en büyük alışveriş ve en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi olan The Dubai Mall gibi ikonik işlere imza atan Emaar Properties’in İstanbul’daki ilk alışveriş merkezi ve Anadolu Yakası’nın en yeni ve iddialı yaşam merkezi olma özelliğini taşıyan Emaar Square Mall, alışveriş, eğlence ve gastronominin ‘en’lerini “Bir kerede bir karede” sunan bir destinasyon olarak tasarlandı. Tasarımı ve mimarisi İstanbul’un zengin kültürel mirasını ve ruhunu yansıtan Emaaar Square Mall, Türkiye’de ilk kez yer alan lüks markaların da dahil olduğu 250’nin üzerinde mağaza ve 50’nin üzerinde restoran ve kafeye ev sahipliği yaparken, alışverişten gastronomi ve eğlenceye kadar modern şehir yaşamının her ihtiyacını karşılayan bir yaklaşım sunuyor. Emaar Square Mall, Cartier, Gucci, Hermes, Harry Winston, Hugo Boss ve ünlü Fransız markası Galeries LaFayette’in Türkiye’deki ilk ve tek mağazası gibi dünyanın önde gelen markalarını da bünyesinde barındırıyor.

Emaar Square Mall’un eğlence portföyünde yer alan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi 200’e yakın türde 20 binin üzerinde canlıya ev sahipliği yaparken, 2.400 kişilik kapasiteye sahip 15 sinema salonundan oluşan Cinemaximum Emaar Square Mall ise Gold Class salonu, şehrin Anadolu yakasındaki ilk 4DX ekran ve IMAX teknolojisi ile şehirdeki en büyük sinemalardan bir tanesi. Gelenekseli modern ile birleştiren Emaar Square Mall’da yer alan Turkish Village ise İstanbul’un dört bir yanındaki küçük pazarların dinamizmini bir araya getiriyor. Emaar Square Mall, ziyaretçilerine müzik ve eğlence dolu bir ortam sunarken, bugüne kadar gerçekleştirdiği pek çok etkinlik ile de Anadolu Yakası’nın kültür merkezi olmaya aday. 

 

 

 

 

   

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir