INDAHAUZ IDA

Türkiye’nin İlk Sosyal Medya Reality Game Show’u  INDAHAUZ IDA Başlıyor

Sosyal Medya’nın ilk Reality Game Show’u INDAHAUZ IDA için hazırlıklar başladı. 2100 metrekarelik bir alana INDAHAUZ IDA evi (Plato) kuruluyor.

Türkiye’de İlk Olacak Bir Formatla Geliyoruz!

10 yarışmacının yaşayacağı INDAHAUZ IDA evi, 100 kamera ile 7/24 kayıt altında olacak. İzleyiciler 7/24 Duo TV uygulamasından, Youtube , Instagram ve Tiktok’ tan evi canlı canlı izleyebilecekler.

Yarışmacılar diğer yarışmalardan farklı olarak telefon kullanabilecekler. Sosyal medyalarını evde aktif olarak kullanabilecekler. Duo TV uygulaması ve diğer sosyal medyalardan ekstra canlı yayın açarak izleyicilerle iletişim halinde olacaklar. Ve evin geçimlerini sağlayacaklar. Platoya yapılan oyun alanında yarışacaklar ve kendilerini koruma altına alacaklar. Strateji yapıp her hafta evden birini elemeye çalışacaklar. Stratejide başarısız olan isimler eleme adayı olacak ve izleyicilerin oylarına sunulacaklar. İzleyiciler hem oylama hem de atacakları hediyelerle kimin eleneceğine karar verecekler. Büyük finale kalan yarışmacılardan, şampiyon ve fenomen olma şansını yakalayan bir kişi 1.000.000 TL büyük ödülün sahibi olacak.

Ama önemli olan; stratejiyi doğru uygulayıp izleyicinin sevgisini kazanmak ve finalde şampiyon fenomen olup 1.000.000 TL’nin sahibi olmak.

Her hafta IDA evine ünlü isimler ve fenomenler konuk olacak

Yarışmanın uygulaması Duo TV‘yi indiren izleyiciler para da kazanacaklar. INDAHAUZ IDA’nın yarışmacı başvuruları DUO TV Medya Instagram sayfasından alınmaya başladı. Siz de bu büyülü macerada yer almak için hemen başvurunuzu yapın.

Yarışmacı seçimleri bittikten sonra yarı finalde seçilen yarışmacı adayları 2 hafta lüks bir villada yaşayıp ana yarışmacı olmak için mücadele edecekler. Ana yarışmacılar IDA evine girme şansı yakalayacaklar.

INDAHAUZ IDA Mart ayının son haftası yayın hayatına başlayacak.
Bir cevap yazın