Süper kahraman kıyafetiyle seksi hissediyorum

2015 yapımı Ant-Man’in devam filmi Ant-Man and the Wasp önceki gün vizyona girdi. Peyton Reed’in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrol oyuncuları Paul Rudd ve Evangeline Lilly.

Ant-Man and the Wasp’ın başrol oyuncularından Evangeline Lilly, “Süper kahraman kıyafetiyle seksi hissediyorum ama onun ötesinde kuvvetli hissediyorum” dedi

Filmde arıyı canlandıran Evangeline Lilly, Hope karakterini şöyle anlattı:

“Hope sadece güçlü, dirençli, insanlara dersini bildiren bir kız değil, aynı zamanda da zeki. İyi plan yapıp uygulayan bir kadın. Filmde benim için en önemli nokta buydu zaten. Hope bir kadın olarak Scott ve Hank kadar etkili ve onlarla eşit bir karakter.”

Lilly, “Kostümle kendinizi seksi hissediyor musunuz?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Erkek kahramanlar da kostümlerini giyince seksi hissediyor. Hepsi arkadaşım, hepsini kostümleriyle gördüm. Üzerlerinde kostümleri varken nasıl havalı yürüdüklerini görmen lazım… Bana gelirsek, ben de seksi hissediyorum ama onun ötesinde kuvvetli hissediyorum. Süper kahramanı oynamak tuhaf bir şey. Gerçek hayatta hiçbir zaman örneği olmayan bir durum. Kahramanlar nasıl yürür, nasıl konuşur, nasıl konuşur, nasıl davranırlar… Elimizde örneği yok değil mi! Ama bende kostümü giyince bütün sorular cevaplarını buluyor. Aynı tiyatrodaki gibi… Nasıl sahneye çıkınca role giriyorsun, bende de karakteri yaratmada kostüm etkili oluyor. Tabii şunu da söylemeden geçemeyeceğim; kostümün tek kötü yanı tuvalet ihtiyacını gidermek için 10 dakika çıkarmaya uğraşmak.”
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir