İzmir’den Şemdinli’ye Bir Ortopedi Serüveni

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde  1.5 yıl önce atanan Uzman Dr. Mehmet Emre Hanay    ortopedi bölümünde başarılı ameliyatlar gerçekleştiriyor.

Hakkari’nin Şemdinli ilçe hastanesinde 1.5 yıl önce atanan Uzman Dr. Mehmet Emre Hanay, ortopedi bölümünde başarılı ameliyatlar yaparak ilçedeki vatandaşların ortopedi bölümündeki sıkıntılarını gideriyor.
Uzman Dr. Mehmet Emre Hanay yaptığı açıklamada: “1.5 yıldır burada Ortopedi Travmatoloji uzmanı olarak görev yapmaktayım.Bu yöreyi ve halkı gerçekten çok sevdim.Ülkemizin gelip görülmesi   gereken yerlerinden birisi  Şemdinli. Çok sıcak kanlı ve saygılı bir halkı var. Beni de ailelerinden  biri olarak kabul ettiler, çok içten ve samimi bir bağ oluştu aramızda.Şemdinli Devlet Hastanesinde her türlü imkanımız var. Bu imkanlar dahilinde elimizden geldiği kadar birçok  ameliyat gerçekleştiriyoruz. Özellikle omuz, diz ve ayak bileği artroskopisi konusunda tecrübeliyim. Hastaların ameliyat olmak için başka şehirlere gitmesine çoğu zaman gerek olmuyor; fakat kulaktan dolma bilgiler ile başka şehirlerde ameliyat olan hastalarımız var. Bu  hastaların takip ve kontrolleri de sıkıntılı olmaktadır. O yüzden hastalara naçizane  tavsiyem; öncelikle bulundukları yerdeki doktora danışmaları” şeklinde konuştu.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir