Sanatseverler Karaköyde buluştu

Sanatseverler Karaköyde buluştu. Ebru Karaçam’ın ev sahipliğinde yapılan etkiliğe çok sayıda sanat sever katılarak destek oldu.

Sanatseverler Karaköyde buluştu. Sosyetenin sanatsever isimleri, ‘Maddenin Halleri 4’ isimli sergide bir araya geldi. Karaköy’deki açılışa, Arzu Sabancı, Banu Çarmıklı, Ebru Sanver, Reyhan İpekel gibi sosyetenin sanat tutkunu ünlü isimleri katıldı.

Genç sanatçı ve tasarımcıları desteklemek amacıyla kurulan Armaggan Art&Design Gallery’nin, ‘Maddenin Halleri 4’ sergisi, 10 Karaköy A Morgans Original’de açıldı. Armaggan Genel Müdürü Ebru Karaçam’ın ev sahipliğinde yapılan davete Arzu Sabancı, Banu Çarmıklı, Beste Yurttaş, Ebru Sanver, Reyhan İpekel ve Özlem Güsar gibi sanat ve cemiyet dünyasından birçok seçkin isim katıldı. Sergi küratörü ve galeri yöneticisi Şanel Şan Sevinç sergiyle ilgili, “Maddenin Halleri sergimizi bu yıl 4. kez düzenliyoruz ve ilk kez farklı bir mekâna taşınıyoruz. Sanatçı ve tasarımcıları yaratıcı olma ortak paydasında birleştirerek özgür bıraktığımız sergimizde, sınırları eritmeyi ve özgün fikirleri görmeyi hedefliyoruz” dedi. Sergi, 4 Aralık’a kadar 10 Karaköy A Morgans Original’de izlenebilir.

Sanatseverler Karaköyde buluştu Sanatseverler Karaköyde buluştu arzu-sabanci
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir