Rihanna Fransa konserini iptal etti

Rihanna Fransa konserini iptal etti. Ünlü sanatçı teröre tepkisini sosyal medya hesabından gösterdi. Fransa’da gerçekleştireceği konserini iptal etti.

Rihanna Fransa konserini iptal etti. Rihanna’nın bugün vereceği konser ile yarın başlayıp çarşamba gününe kadar sürmesi planlanan Uluslararası Caz Festivali ertelendi. Sosyal medya hesabından Fransa bayrağının renklerini paylaşarak, bugün gerçekleşecek konserinin iptal edildiğini bildirdi ünlü sanatçı.

Fransa’nın güneyindeki Nice kentinde bir kamyon, 14 Temmuz Ulusal Gün kutlaması yapan kalabalığın içine daldı. Nice’teki saldırıda ilk belirlemelere göre 84 kişi hayatını kaybetti, en az 100 kişinin de yaralandı.

Bugün Nice’te konser verecek olan Rihanna, Fransa’da yaşanan acı terör saldırına dair üzüntüsünü ve tepkisini kişisel sosyla medya hesabından belirtti.

İslami terörün hedefi olan bir çok sivil insanın ölmesine neden olan Nice kentinde ki saldırı, Fransa’da 10 Haziran-10 Temmuz tarihleri arasında organize edilen Avrupa Futbol Şampiyonası maçlarının oynandığı kentlerden biriydi.

Müslüman teröristler dünyada can almaya, masum insanları öldürmeye devam ediyor. Radikal müslüman terör örgütleriyle işbirliği içinde hükumetler, iş adamları ve devletler bir an önce öz eleştiri yapıp mahkeme önünde hesap vermeliler.

Rihanna, Fransa konserini iptal etti
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir