PhytoRelief’in lansmanı Mert Aslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşti

AlchemLife’ın öne çıkan fitoterapötik ürünü PhytoRelief’in lansmanı başarılı moda editörü Mert Aslan’ın ev sahipliğinde cemiyet hayatının ünlü isimlerinin bir araya geldiği davetle gerçekleşti.

Dünyanın lider fitoterapi firması AlchemLife’ın öne çıkan ürünü PhytoRelief, başarılı moda editörü Mert Aslan’ın ev sahipliğinde Morini’de gerçekleşen davette tanıtıldı. Cemiyet hayatının ünlü isimlerini bir araya getiren buluşmada, Yeditepe Üniversitesi Farmakognozi ve Fitoterapi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Erdem Yeşilada, bilimsel fitoterapi ve farkındalığını misafirlerle paylaştı. AlchemLife Avrupa Genel Başkanı Recai Özbir de davette fitoterapötik ürünlerle ilgili bilgi verdi.

İçeriğinde %100 doğal fitoaktiflerinin bulunduğu fitoterapötik ürün PhytoRelief’in tanıtıldığı buluşmaya Burcu Esmersoy, Arzum Onan, Azra Akın, Hatice Aslan, Pelin Kaya, Dilara Koçak, Melis Ağazat, Rüya Büyüktetik, Billur Saatçi gibi isimler katıldı.

Cemiyet hayatından ünlü isimlerin bir araya geldiği davette Prof. Dr. Erdem Yeşilada, mevsim geçişlerinde hastalıklardan korunmak için bitkisel ürünlerden destek alınmasının önemini anlattı. Vücut direncini artırmak için standardize edilmiş %100 doğal fitoaktifler içeren takviyelerin kullanılması gerektiği uyarısında bulundu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir