Pharrell Williams ve Jay-Z’nin şarkısı “Entrepreneur” youtube’da yayınlandı

Pharrell Williams ve Jay-Z’nin şarkısı “Entrepreneur” youtube’da yayınlandı. Pharrell Williams ve Jay-Z’nin sürpriz teklisi “Entrepreneur” Sony Music etiketiyle yayımlandı. Şarkıyla aynı gün yayımlanan klibinde Issa Rae, Nipsey Hussle, Tyler, The Creator, Robert Hartwell, Six Sev gibi önemli siyahi girişimcilerin yer aldığı on iki isme dikkat çeken Pharrell, kliple şarkıya güçlü bir açıklama getiriyor.

“Entrepreneur” şarkısı özelinde TIME dergisi ile “The New American Revolution” özel sayısı için bir araya gelen Pharrell, siyahi liderlerin hikâyelerini paylaştığı sayfalarda Naomi Osaka, Kenya Barris ve Imara Jones gibi başarılı isimler ile sohbetlerini kaleme alıyor.

Yaptığı her projeyle dünya çapında başarı yakalayan Pharrell Williams projeyi şu sözlerle anlattı: “Bu projeyi bir araya getirirken, Angela Davis’den Tyler the Creator’a, Barbara Lee’ye kadar her alanda tanıdığım en kalifiye insanlardan ileriye yönelik süreç hakkında konuşmalarını istedim. Bu ülkenin ilkelerinin vaatlerini yerine getirebilecek sanatçılar, yaratıcılar ve girişimcilerle dolu bir geleceğin vizyonunu iletmeyi amaçladım.”

Pharrell Williams ve Jay-Z ortaklığında yayımlanan “Entrepreneur” şimdi tüm dijital platformlarda!
Bir cevap yazın