Özel koleksiyon defilesi için parfüm yaptılar

Asheka… Hayatta kalmak için etrafındaki diğer bitkilere dolanan bir sarmaşık… Aynı zamanda aşk’ın doğduğu kelime… Ünlü tasarımcılar Ezra&Tuba 2019 Sonbahar/Kış koleksiyonlarına Asheka adını verdi. Moda severlerle ilk kez Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında buluşan koleksiyon için MG International Fragrance Company özel koku üretti.

Ezra&Tuba, 21 Mart’ta Asheka Koleksiyonu’nu Quasar İstanbul’daki Estetik International Winter Garden’da sergiledi. 60 tasarımın beğeniye sunulduğu gecede sarmaşık desenli kokteyl elbiseleri, el işlemeli kabanlar ve metal troklu deri takımlar ön plana çıktı.

58 yıldır esans üretimi yapan ve sanat iş birlikleriyle de adından söz ettiren MG International Fragrance Company EzraTuba defilesine kokusuyla imzasını attı. Adını hayatta kalmak için etrafındaki diğer bitkilere dolanan bir sarmaşıktan alan Asheka Koleksiyonu için özel parfüm üreten MG, defile davetlilerini koku yolculuğuna çıkardı.

Koyu yeşil sarmaşıklar ve egzotik ağaçlarla bezenmiş sıcak baharat notaları, kırmızı gül ve islenmiş ud ağacının esrarengiz yorumundan oluşan koku davetlilerin beğenisini kazandı.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir