Ortadoğunun Ünlü Moda Tasarımcısı Alia Khan İstanbul’da

Ortadoğu coğrafyasının ünlü moda tasarımcısı Alia Khan 16/18 Ocak 2020 tarihlerinde Uluslararası Marka Elçisi sıfatı ile Körfez ülkeleri pazarında yeni işbirliği imkanları için Leshow İstanbul’a geliyor.

Ortadoğu coğrafyasının ünlü moda tasarımcısı ve mütevazı giyimin lideri olarak tanınan,İslami Moda ve Tasarım Konseyi (Islamic Fashion & Design Council-IFDC) Başkanı Bn. Alia Khan; 2020 yılında da “VIP Misafir ve Fuar Uluslararası Marka Elçisi” olarak fuara katılıp, deri ve hazır giyim modası talepleri yüksek zengin Körfez ülkeleri pazarında, yeni işbirlikleri yaratılmasına ilişkin imkânların değerlendirmesinde büyük rol oynayacaktır.

16/18 Ocak 2020 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenecek 2. Leshow İstanbul Deri & Moda Fuarı yabancı katılımcı ve satın almacılardan büyük ilgi görüyor. Yunanistan, İtalya, Fransa, Almanya, Polonya, Sırbistan, ABD, BAE ve Rusya başta olmak üzere 26 ülkeden katılımcı ve satın alımcıyı ağırlayacak olan Leshow İstanbul yine ihracatın küresel cazibe merkezi olacak. Kreatif Direktörlüğünü Hakan Akkaya’nın üstlendiği Leshow İstanbul, sektörün önemli tasarımcı ve üretici/ihracatçı markalarını koleksiyonlarını, yerli ve yabancı seçkin satın alımcılarla bir araya getirecek.
One thought on “Ortadoğunun Ünlü Moda Tasarımcısı Alia Khan İstanbul’da

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir