oksijen

Oksijen Gücü İle Nemlenme Mucizesini Cildinize Armağan Edin

Cildin birincil ihtiyaçlarından olan oksijen sağlayan Hydragenist serisi, hücre oksijenizasyonunu aktifleştirerek su tutucuların üretimini arttırıyor ve cildi derinlemesine nemlendiriimesini sağlar. Özellikle cildin en çok neme ihtiyaç duyduğu zamanlarda aylarında, cildinize eşsiz bakımı sunarak, oksijenin gücü ile derinlemesine nemlendirme etkisi sunuyor.

Doku oksijenizasyonu: cilde saf oksijen, hyalüronik asit ve vitaminlerin derinlemesine püskürtülme tekniği.

Kuru ve Çok Kuru Ciltler için Oksijen Veren Dolgunlaştırıcı, Nemlendirici Krem

Nem oranı düşük olan kuru ciltler, daha erken dönemde  kırışıklık görünümü ile karşı karşıya kalır. Hydragenist serisinde yer alan kuru ve çok kuru ciltler için oksijen veren dolgunlaştırıcı nemlendirici krem, cilde oksijen vererek kırışıklıkları ve ince çizgileri pürüzsüzleştirir. Cildi derinlemesine nemlendiren, besleyen, dolgunlaştıran krem, taze ve ışıltılı bir cilt görünümü sağlar. Hyaluronik asit, biomimetik oksijen ve vernonia yapraklarından oluşan Hydra O2 kompleks sayesinde, taze ve ışıltılı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.                 

Normal ve Karma Ciltler için Oksijen Veren Dolgunlaştırıcı, Nemlendirici Krem – Jel

Normal ve karma ciltler, kuru ciltlere oranla daha geç kırışsa da sarkma riski daha fazladır. İşte bu nedenle erken yaşlarda önlem almak oldukça önemlidir. Hydragenist’in normal ve karma ciltler için oksijen veren dolgunlaştırıcı nemlendirici krem-jel’i matlaştırıcı mikro pirinç pudraları ile zenginleştirilmiş içeriğiyle yağlı cilt görünümünü engeller.

Cildi derinlemesine nemlendiren, dolgunlaştıran krem-jel, kırışıklıkları ve ince çizgileri pürüzsüzleştirir. Hyaluronik asit, biomimetik oksijen ve vernonia yapraklarından oluşan Hydra O2 kompleks sayesinde, taze ve ışıltılı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

Oksijen

Oksijen Veren Dolgunlaştırıcı, Nemlendirici Serum

Pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde sahip olmanın yolu, cildi doğru nemlendirmekten geçer. Tüm cilt tipleri için ideal olan Hydragenist nemlendirici serum, içeriğindeki Hydra O2 kompleksi sayesinde, anında cildi nemlendirir. Yoğun dolgunlaştırıcı etkiye sahip krem, kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünü azaltır. İkinci cilt etkisi sunan serum, içeriğinde bulunan gül suyu, yasemin, gardenya etkileyici kokusuyla kusursuz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

Oksijen Veren, Nemlendirici Misti

Uyandığınız andan itbaren dolgun bir cilt sağlayan sabah misti cildi güne ve günlük cilt bakım ritüeline hazırlar. Dolgun ve taze bir görünüm verir.

Tüm Cilt Tipleri için Oksijen Veren, Dolgunlaştırıcı, Anında Nem Veren Maske

Yoğun nemsizlik yaşayan ciltler için ideal olan Hydragenist maske, oksijen veren Hydra O2 kompleks, gliserin ve çiçek yağları sayesinde cildi anında nemlendirir ve dolgunlaştırır. Cilde nem banyosu yaptıran maske; kırışıklıkları ve ince çizgileri pürüzsüzleştirir ve anında dolgunluk sağlar.

Nemlendirici, Pürüzsüzleştirici Göz Çevresi̇ Bakim Kremi̇

Cildimize oranla daha ince yapılı, kurumaya ve mimik hareketleri sebebiyle ince çizgi oluşumuna yatkın göz çevresi; Hydragenist serisinin en yeni üyesi Eye Gel ile derinlemesine nemlenir, canlanır ve pürüzsüzleşir. Nemsizlik nedeniyle oluşan kırışıklıkları doku oksijenizasyonundan ilham alan teknolojisi ile düzeltir. Göz altında oluşan şişlikler ve koyu halkalara ödem atıcı doğal ekstre ile müdahale eder. 

İçerisindeki Hydra 02 kompleksi ike göz çevresini anında nemlendirir ve dolgunlaştırır. Hydragenist Eye Gel parmak uçlarıyla uygulandıktan sonra soğuk etkili aplikatör başlığı kullanılır ve mükemmel pürüzsüzleştirici etki sağlanır. Her gün düzenli kullanımda 1. Aydan itibaren gözle görünür etki Hydragenist Eye Gel Hydra-Smoothing’de!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir