Madame Tussauds müzesi ünlü çifti ayırdı

Madame Tussauds müzesi ünlü çifti ayırdı. Ünlü çift boşanma kararı aldı. Dünyaca ünlü balmumu heykel müzesi çiftin heykellerinin yerini değiştirdi.

Madame Tussauds müzesi ünlü çifti ayırdı. Dünyaca ünlü balmumu heykel müzesi Madame Tussauds, Hollywood yıldızları Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin boşanacağı haberlerinin ardından, Londra’daki müzede yan yana duran Jolie ve Pitt heykellerini ayırdı.

Londra merkezli müzenin Twitter hesabından yapılan paylaşımda, boşanma haberlerini takiben “Angelina Jolie ve Brad Pitt heykellerini ayırdığımızı doğruluyoruz” ifadesi kullanıldı.

JOLIE, KIDMAN’IN YANINDA, PITT İSE FREEMAN’IN YANINA yerleştirildi.

Müze adına Press Association’a konuşan bir yetkili, dün haberlerde Pitt ve Jolie çiftinin ayrılık haberlerini duyar duymaz harekete geçtiklerini ifade etti. Yetkili, “Çiftin 2013’te müzeye yerleştirilen balmumu heykelleri birbirinden ayrıldı ve aralarına hatırı sayılır bir mesafe konulmasına özen gösterildi. Jolie, ünlü oyuncu Nicole Kidman‘a yakın bir konuma yerleştirilirken, Pitt ise birçok kez başrolü paylaştığı aktör Morgan Freeman’ın heykelinin yakınına yerleştirildi” dedi.

madame-tussauds-muzesi-unlu-cifti-ayirdi
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir