Kraliçe Lordlar Kamarasındaki Davete Katıldı

Londra’da eğitimini sürdüren Best model dünya güzeli seçilen Aslıhan Karalar, Baroness Hussein-Ece Obe’nin ev sahipliğinde, The House of Lords (Lordlar Kamarası)’nda gerçekleşen davette İngiltere’de yaşayan alanında başarılı Türk kadınları ile bir araya geldi.

İngiltere’nin Türkiye  Büyükelçisi Ümit Yalçın ve eşinin de katıldığı etkinlikte konuşmacılar dünya üzerinde kadının iş hayatı, sanat, politika alanlarında daha etkin olması için yapılan çalışmalardan bahsetti. İngiltere’de Brexit anlaşmasının parlementoda oylandığı bu süreçte yüzden fazla başarılı iş kadını sözkonusu toplantıya katılım sağladı.

Britanya’daki Türk Kadınları Derneği’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle organize ettiği Lordlar Kamarasındaki etkinliğe katılan Aslıhan Karalar, 2017 yılında Paris’te düzenlenen Best Model of the World yarışmasında elli ülke arasında kraliçe seçilerek Türkiye’ye birincilik getirmişti.  Yurt dışındaki bu tür organizasyonların Türk kadınının gücünü, vizyonunu ve konumunu dünyaya anlatabilmek açısından çok önemli olduğunu belirten Aslıhan Karalar, son olarak Ay Yapım’ın Hilal Saral yönetmenliğinde çekilen Şahin Tepesi  dizisinde rol aldı. Genç ve güzel oyuncu yakın zamanda, kabul edildiği Londra Film Akademisindeki eğitimlere katılarak oyunculuk kariyerini güçlendirecek.


Londra’da eğitimini sürdüren Best model dünya güzeli seçilen Aslıhan KaralarBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir