kokunun izinden

“Kokunun İzinden” Bir Gün

XCO Zirve etkinlikleri kapsamında MG International Fragrance Company parfümörleri ’’Kokunun İzinden’’ isimli koku deneyim atölyesi ile XCO katılımcılarına esans dünyasında eşsiz bir deneyim yaşattı.

58 yıllık uluslararası esans üreticisi MG International Fragrance Company, zirve kapsamında katılımcıları esansların büyülü dünyasında eşsiz bir yolculuğa çıkardı. “Kokunun İzinden” isimli koku deneyim atölyesi ve aynı başlıklı düzenlenen panelde olfaktif dünyada esansın oluşumundan, koku hikayelerine, ürün içerisinde kullanımından, müşteri deneyimi tasarımına, geleneksel ve yeni pazarlama yaklaşımlarıyla çok yönlü, çok renkli bir gün yaşandı.

Kokunun İzinden

Koku aileleri ve notalarıyla ilgili bilgi alan, kendilerine hitap eden akorları seçen katılımcılar, kendileri için hazırlanmış mini bir laboratuvar ortamında kendi özel kokularını üretti. Kişişel meraklarına en uygun kokuyu keşfetme olanağını sağlayan katılımcılara etkinlik bitimi katılım sertifikaları takdim edildi. Katılımcıların interaktif olarak dahil olduğu Kokunun İzinden Söyleşisi “Sorular Eşliğinde” oturumu da zirvede oldukça ilgi görerek gerçekleşti. Moderasyonun MG International Fragrance Company kurumsal iletişimcisi Duygu Beşbıçak tarafından yürütüldüğü panelde katılımcıların koku hakkındaki sorularını MG International Fragrance Company Genel Müdür Yardımcısı Bülent Konca tecrübelerine dayanarak yanıtladı.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir