Demet Kaytan, Kitabının gelirini TOFD’e bağışladı!

Demet Kaytan, yayınlanan romanından kazandığı tüm gelirini TOFD’e bağışladı.

Demet Kaytan`ı 9 yıldır çeşitli TV kanallarında hazırlayıp, sunduğu sağlık programlarıyla, halkın sevilen yüzü olarak tanıyoruz.

Ünlü yazar, yazmayı sevmesinin nedenini; Hayallerini kaleme alarak çeşitli hayatlara misafir olduğunu düşündüğü için yazdığını söyledi. “Forsa Bedenler” adlı kitabinin gerçek bir hayat hikayesi olduğunu belirten yazar, hikayenin onu çok düşündürdüğünü ve kendisini etkilediği için kaleme aldığını sözlerine ekledi.

Demet Kaytan, ülkemizdeki kitap okuma oranının daha fazla artması gerektiğini ve gençlerin akıllı telefonlar yerine kitap okuma alışkanlıklarını geliştirmesi gerektiğini belirtti. Ayrıca Kaytan, bu işi para kazanmak için değil, arkasında bir eser bırakmak için yaptığını da sözlerine ekledi.

Uzun yıllar sağlık programı sunan Demet Kaytan`ın bu ilk kitabında yapmış olduğu onur verici davranışı tebrik eder ve bu önemli günde bu davranışın diğer yazarlara örnek olmasını dileriz.

Demet Kaytan`ın çıkartmış olduğu “Beyaz Yalan” adlı 2. romanı ise tüm D&R ve seçkin kitap evlerinde satışa sunulmaktadır. 13 Aralık Pazar günü saat 20.00’da Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yazarın imza günü düzenlenecektir.

Editör Yiğit BALKIŞ

yigit@cemiyetmagazin.com

98
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir