Kenan Doğulu yaz konserlerinin startını yaptı

Geçtiğimiz yılın konser rekortmeni Kenan Doğulu, yaz konserlerinin startını Alaçatı’da veriyor. Kenan Doğulu “Musicorium Alaçatı Sahne Yaz Konserleri” kapsamında 8 Haziran Cumartesi günü İzmirli hayranlarıyla buluşuyor.

Doğulu, müzikseverlerin büyük heyecanla beklediği konserde, güçlü yorumu, gönüllerde taht kuran şarkıları ve Türkiye’nin seçkin müzisyenlerinden oluşan orkestrası ile sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak.


Kenan Doğulu Haziran konserleri

Bu yaz da konserleriyle bir çok ilde hayranlarıyla buluşacak olan Kenan Doğulu, Alaçatı konseri sonrasında 12 Haziran Çarşamba günü Volswagen Arena ‘da Tegv yararına sahneye çıkacak. Kenan Doğulu’nun Ajda Pekkan, Fahir Atakoğlu ve Tuluğ Tırpan ile sahneyi paylaştığı gecede elde edilecek gelirle, 4500 çocuğun eğitimine destek verilecek. Doğulu, geçen yıl Bebek Şenliği’nde büyük ilgi gören İhtimaller Caz Projesiyle yoğun istek üzerine 15 Haziran’da yeniden festivalde İstanbullularla buluşacak. 27 Haziran’da ise Doğulu Harbiye Açıkhava‘da izleyicilere müzik, dans ve eğlence dolu bir gece yaşatacak.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.