GezginFest Van, doğunun ilk müzik festivali

GezginFest Van 7- 9 Eylül 2018 tarihleri arasında doğunun ilk müzik festivali olma özelliği ile Interrail Turkiye & Hayal Kahvesi ortaklığıyla organize edilecektir. 

“Festival için kamp alanında konaklayabilir veya günübirlik konserlere katılabilirsiniz.GezginFest Van, Van Gölü kıyısında bulunan Ayanıs Mavi Bayrak Plajında Türkiye’nin en büyük line- up’larından birine ev sahipliği yapacaktır.

Van’da ilk defa yapılacak festivalde; kamp alanları, sosyal yaşam alanları, oyun parkları, kütüphaneler, atölyeler, engelli çocuklarımızın eğlenebileceği parkurlar yer alacaktır. Tüm güzel insanlarla yaşanacak ve 3 gün sürecek unutulmaycak bir festival hayal edilmektedir.

Iran, Azerbaycan, Ermenistan gibi ülkelerden sanatçılar ile world music temasında, çizgi dışı bir etkinliğe imza atılacaktır.”

7 Eylül Cuma
Athena
Kardeş Türküler
Manga
Sena Şener
Emircan İğrek
Yener Çevik

After Party: Shantel

8 Eylül Cumartesi
Mohsen Namjoo
İlkay Akkaya
İlyas Yalçintaş
Fatma Turgut
Can Gox
Timsahin Göz Yaşları

After Party: Gazapizm

9 Eylül Pazar
Teoman
Selda Bağcan & Boom Pam !
Can Bonomo
Ahmet Aslan
Kurtalan Ekspres
Pera

After Party: Ezhel

Gün boyu çeşitli aktiviteler ve atölyeler sizleri bekliyor.

Love + : Tüm etkinliklere, konserlere ve kamp alanına 3 gün boyunca sınırsız geçiş hakkı sağlayan 2 kişilik bilettir. İstediğiniz kişiyle gelebilirsiniz. Festivale 2 kişi katılacaksanız bu bileti tercih edebilirsiniz. Bu bilet kategorisi min. 2 kişilik bilet içerir.
.
Erken Dönem Kombine + Kamp – 97.00 TL
1 Agustos itibari ile Kombine + Kamp – 140.50 TLBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir