Eser Yenenler’in Sunumu ile Ödüller Sahiplerini Buldu

Influencer pazarlaması alanında Türkiye’nin en iyilerini belirlemek amacıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen INFLOW Awards, pandemi sebebiyle dijital olarak gerçekleşti. Çekimleri Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirilen ve Onedio Youtube hesabında yayınlanan ve Eser Yenenler’in eğlenceli sunumu ile kahkaha dolu geçen törende Rachel Araz Kiresepi, Danla Bilic, Orkun Işıtmak, Berk Keklik gibi influencer’ların yanı sıra oyuncu Pelin Akil Altan da ödül aldı. Can Bonomo, törene canlı bağlantıyla katılarak yeni teklisi Yine Karşılaşırsak’ı seslendirdi.

Bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilen INFLOW Awards, pandemi süreci sebebiyle dijital olarak düzenlenerek en uzun gece olan 21 Aralık’ta Onedio Youtube hesabında yayınlandı. Ödül töreni çekimlerine ödüllerini almak üzere Pelin Akil AltanDanla Bilic, Rachel Araz Kiresepi, Orkun Işıtmak, Damla Altun, Berk Keklik gibi ünlü isimler katıldı. 

Bu yıl etkinlik kapsamında sahiplenilen sosyal sorumluluk projesi kapsamında ise Türkiye’nin genç, dinamik ve yenilikçi bankası Odeabank, kadın-erkek eşitliği alanındaki kurumsal sosyal sorumluluk projesi Eşit Masallar ile INFLOW Awards’un partnerleri arasında yer aldı.

Influencer, marka ve ajans iş birliklerini teşvik etmek amacıyla düzenlenen INFLOW Awards töreni, komedyen ve oyuncu Eser Yenenler’in renkli ve eğlenceli sunumuyla gerçekleşti. Marka ve ajansların yarıştığı törende 26 farklı kategorideki ödüller sahiplerini buldu. Halk oylaması kategorisinin kazananları ise, yayınla eş zamanlı olarak Panoffect’in şehrin farklı noktalarında konumlandırdığı 23 dijital ekrana yansıdı. Halk oylamasıyla belirlenen En İyi Youtube Influencer’ı ödülünü Danla BilicEn İyi Instagram Influencer’ı ödülünü Damla AltunEn İyi Twitch Influencer’ı ödülünü Kendine Müzisyen ve En İyi TiktokInfluencer’ı ödülünü Cemre Solmaz aldı.

Jüri üyeleri:

INFLOW Network ve GAIA Kurucu Ortağı Afşın Avcı, Rafineri Kurucu Ortak ve Ajans Başkanı Aslı Yorgancıoğlu İçli, Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Aslıhan Nasır, Yemeksepeti CMO Barış Sönmez, BE İletişim Danışmanlık Ajansı Berna Kürekçi Şendir, Facebook Türkiye Endüstri Lideri Ece Ademoğlu, INFLOW Network ve GAIA Kurucu Ortağı Emre Gelen, TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı ve Effect BCW CEO’su Gonca Karakaş, Onedio Kurucu Ortağı ve CEO’su Kaan Kayabalı, INFLOW Network ve GAIA Kurucu Ortağı Neşet Dereli, Pazarlama İletişimi, Marka Konumlaması ve Uluslararası İş Geliştirme Danışmanı Seda Domaniç, Teknoloji İletişimcisi ve Kadir Has Üniversitesi Öğretim Üyesi Sertaç Doğanay, Odeabank Kurumsal İletişim ve Pazarlama Grup Müdürü Zeynep Karaman.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir