Epique Sanat ve Müzayede Sanatseverler ile buluşuyor

Fayda Studio tarafından ajans hizmetlerinin verildiği ve kreatif dünyasının hazırlandığı Epique Sanat ve Müzayede’nin ilk müzayede sergisi “Kristal” bugün sanatseverlerle Ortaköy Galeri Feriye’de saat 20: 00’de gerçekleşecek kokteylde buluşuyor.

Sanatseverler yeni bir oluşum ile tanışıyor. Epique Sanat ve Müzayede sanat sanatı kitlelere yaymak, sanat bilincini arttırmak ve çeşitli sanatlarla çeşitli sanatların geliştirilmesine yönelik destek sağlamak için kuruldu.

Yenilikçi ve zinde bir bakış açısıyla Balkız ve Beliz İnal, Sarp Uçak, Volkan Kızıltan ve Janus Mezat ortaklığıyla kurulan Epique Sanat ve Müzayede yüksek sanat değerlerine önem veren bir girişim olarak sanatseverlere güvenilir ve dürüst bir platformda kaliteli deneyimi yaşatmayı hedefleme.

Kapılarını “Kristal” ile açıyor

Epique Sanat ve Müzayede sanatseverler ile 8-20 Eylül tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirecek karma müzayede ile buluşuyor. ‘Kristal’ olarak sınıf müzayede 187 çağdaş akım eserlerden oluşuyor. Sanatseverler müzayedede yer alan eserler ile ilgili detaylı bilgiyi https://www.epiqueart.com/ sitesinde bulabilirler.

Müzayedede yer alacak eserler ayrıca 15 – 20 Eylül tarihleri arasında Ortaköy Galeri Feriye’de gerçekleşecek sergi ile sanatseverlerle buluşacak. Müzayedede satışa sunulan tüm eserleri görmek isteyenler 15-20 Eylül tarihleri arasında Feriye’de yer alacak sergiyi ziyaret edebilirler.

Burhan Doğançay “Metro Serisi” ile müzayedede

Kristal – 1. Online Karma Sanat Müzayedesinin göze çarpan eseri Burhan Doğançay’ın ‘Metro Serisi’. Geniş yelpazeye sahip eserler arasında Şadan Bezeyiş, Mustafa Ata, Mehmet Gün, Bubi, Devrim Erbil, Ahmet Oran, Yiğit Yazıcı gibi Türkiye’nin önemli ressamlarından yağlıboya tablolar, baskılar ve desenler de dikkati çekmektedir. Türk sanatçının yani sıra yurtdışında yaşayan Hunt Slonem, Dominique Barreau, Julien Dinou gibi yabancı ressamlar da bu seçki ‘nin yerindedir. Epique Sanat ve Müzayede, özellikle Hunt Slonem’in yurtdışındaki ününü ve ürettiği eserleri Türk sanatseverlerine tanıtmak ve beğenisine sunmaktan memnuniyet duymaktadır. Kristal – 1. Online Karma Sanat Müzayedesi 20 Eylül 2020 saat 20:00 da https://www.epiqueart.com/ sitesinde gerçekleşecek canlı müzayede ile kapanış yapacaktır. Müzayedeye katılmak isteyen sanatseverlerin web siteleri üye olmak gerekiyor.
Bir cevap yazın