Dünya turuna ailece çıktılar

Dünya turuna ailece çıktılar. Genç aile geliştirdikleri mobil aplikasyon satışıyla ailece dünya turuna başladılar.

Dünya turuna ailece çıktılar.  Garrett ve Jessica çifti maceralı yolculuklarını sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğrafları ile sevdikleriyle an be an  birlikteler. Garrett Gee henüz 25 yaşında. Kendisinden 4 yaş büyük karısı Jessica ve çocukları 3 yaşındaki Dorothy ve 1 yaşındaki Manilla ile birlikte düşlerinin kurdukları tatilin planını gerçekleştirdiler. Seyahat planını sizler için derledik.

Garrett Gee, cep telefonu için yarattığı uygulamayı Snapchat’e sattı ve bu sayede tam 54 milyon dolar kazandı. Kazandıkları paranın bir kısmını dünyayı keşfetmeye ayırdılar. Instagram ve Youtube’da The Bucket List Family adını verdikleri sayfalarında da seyahatlerinde çektikleri fotoğraflarını paylaşıyorlar.
Dört kişilik bir aile tam dokuz aydır yollarda. Ülkeden ülkeye gezip köpek balıklarıyla yüzüyorlar, masmavi okyanusların derinliklerine dalıyorlar, canları isterse dağlara tırmanıyorlar. Üstelik yanlarında iki küçük çocukları da var. İşte Instagram’da paylaştıkları fotoğraflarıyla bu sıra dışı gezgin ailenin öyküsü.
 Dünya turuna ailece çıktılar (4) Dünya turuna ailece çıktılar (2) Dünya turuna ailece çıktılar (1)Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir