Dillere destan aşkı başlatan o şarkı

Dillere destan aşkı başlatan o şarkı. Unutulmaz sanatçı Müslüm Gürses’le; eşi, hayat arkadaşı, yoldaşı, sırdaşı, diğer yarım dediği Muhterem Nur’un dillere destan aşkını anlatan MÜSLÜM filminden yeni fragman Zerrin Tekindor’un seslendirdiği “Damarımda Kanımsın” şarkısı eşliğinde yayınlandı.

33 yıl süren ve Gürses’in ölümüne kadar devam eden beraberliğin başlangıcına imza atan bu özel şarkı, filmde başlı başına önemli bir yere sahip.

Milyonların sinema salonlarını doldurduğu, tekrar tekrar izlediği MÜSLÜM, haftalardır gişede liderliği bırakmıyor. Ülkemizde ve Avrupa’da filmin etkisi artarak sürerken başrol oyuncularından Zerrin Tekindor’un seslendirdiği “Damarımda Kanımsın” şarkısı eşliğinde yepyeni bir fragman yayınlandı. Fragmanla birlikte, Tekindor’un stüdyoda, kayıt sırasında çekilen görüntüleri de izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Zerrin Tekindor’dan Unutulmaz Muhterem Nur Performansı

Canlandırdığı Muhterem Nur karakteriyle hafızalarda iz bırakarak güçlü bir oyunculuğa imza atan Zerrin Tekindor, seslendirdiği şarkı ile de filmin zirve noktalarına adını yazdırıyor. Yaşayan bir karakteri beyazperdeye taşıyarak zoru başaran Tekindor, Müslüm Gürses’in çocuklu aşkı olan Muhterem Nur’la yıllar sonra tanışıp, ömürleri boyunca sürecek bağlılık ve sadakatin başlangıcına vesile olan “Damarımda Kanımsın” şarkısını da filmde seslendiriyor. Ve filmde olduğu gibi bu şarkı eşliğinde hazırlanan yeni fragmanla da izleyiciler, sonsuz sevgi ve aşka olan inançlarını tazeliyor.

Vizyon tarihi 26 Ekim 2018 (2s 12dk)
Yönetmen Ketche, Can Ulkay
Oyuncular: Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl devamı
Tür Biyografik, Dram, Müzik
Ülke Türkiye
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir