Dert Bende 2019

YILIN KOMEDİ FİLMİNDEN BEKLENEN FRAGMAN GELDİ. Yapımcılığını Ümit Kantarcılar’ın yaptığı, başrollerinde Ümit Kantarcılar, Jessica May ve Onur Dilber’in rol aldığı “DERT BENDE” filminin fragmanı yayınlandı. Tanıtımlarıyla sosyal medyada güzel tepkiler alan film, arkadaşlarının yanlış bir evlilik yaptığını düşünen Kenan (Ümit Kantarcılar) ve Cem (Onur Dilber)’in arkadaşları Mert’i (Cihan Albayrak) kurtarma amacıyla onu kaçırmaya çalışmaları fakat işleri daha da karıştırmalarını konu alıyor. Dert Bende 4 Ekim’de sinemalarda izleyici ile buluşacak.

Yapımcılığını Ümit Kantarcılar’ın yaptığı, başrollerinde Ümit Kantarcılar, Jessica May ve Onur Dilber’in rol aldığı “DERT BENDE” filminin fragmanı yayınlandı. Tanıtımlarıyla sosyal medyada güzel tepkiler alan film, arkadaşlarının yanlış bir evlilik yaptığını düşünen Kenan (Ümit Kantarcılar) ve Cem (Onur Dilber)’in arkadaşları Mert’i (Cihan Albayrak) kurtarma amacıyla onu kaçırmaya çalışmaları fakat işleri daha da karıştırmalarını konu alıyor. Dert Bende 4 Ekim’de sinemalarda izleyici ile buluşacak.

KONU:

Kenan, Cem ve Mert üç yakın arkadaştır. Mert’in evleneceği haberini alan Kenan ve Cem arkadaşlarının mutsuz bir evlilik yapmasını engellemek için Mert’i kaçırmaya karar verirler. Pis işlerde ustalaşmış Ejder ile yolları kesişen ikili, Ejder’in de yardımıyla Mert’i kaçırmayı başarırlar. Karısı kaçırılan Ekrem’in fidyecilere vermek üzere adamına verdiği paranın Ejder’in eline geçmesi ile Ekrem, Mert’i rehin tutarak; Kenan ve Cem’den parasını bulup , karısını kurtarmaları şartıyla arkadaşlarını geri alabileceklerini söyler. Sattığı tablonun sahte olduğu ortaya çıkan Pelin, peşindeki silahlı adamlardan kaçarken Kenan ve Mert’in arabasına binmesiyle Cem ve Pelin arasında kurşunların altında bir aşk filizlenir. Kenan,Cem ve Pelin güç birliği yaparak Mert’i kurtarmaya çalışacaktır. Bu uğurda mafyanın evine sızıp, cesetler gömmek gerekse bile..

KÜNYE:

Yönetmen : Berat Özdoğan

Yapımcı: Ümit Kantarcılar Tarık Karakulak Vedat Dikmetas

Yatırımcı ortaklar: İbrahim Safi, Hakan Öksüz

Senaryo : Muhammer Tali

Genel koordinatör: Önder Öngüc / Barış Gürleyen

Görüntü yönetmeni: Vedat Dikmetas

Müzik: Serkan Uz

Ses kayıt: Rüstem Övüc

Ses tasarım: Samet Önder Kök

Işık şefi : Tarık Oflu

Sanat yönetmeni: İsmail Aydın

Kostüm : Tülin Beceren

Makyaj: Arzu Yeşilyaprak

Kuaför : Ethem Özcan

Post prodüksiyon: Makinist Film

Cast direktörü: Gülden Avşaroğlu

Yardımcı yönetmen : Yasemin Özdemir

Kurgu: Ercan Ergin

Dijital efekt: Hamit Keleş

Afiş tasarım Galip Aksular

Vizyon tarihi : 4 Ekim 2019

Dağıtımcı: TME

Sinopsis: Muhammer Tali Resmi sosyal medya hesapları: @dertbendefilm
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir