Deli Aşk’ın Adana’daki çekimleri tamamlandı

Deli Aşk’ın Adana’daki çekimleri tamamlandı. KAMAN KARDEŞLER’İN YENİ FİLMİ “DELİ AŞK”IN ADANA ÇEKİMLERİ TAMAMLANDI!

Deli Aşk’ın Adana’daki çekimleri tamamlandı. CMYLMZ Fikir Sanat & Nu Look’un yapımcılığını üstlendiği, 2017’ye damgasını vurması beklenen komedi filmi Deli Aşk’ın Adana’daki çekimleri geçtiğimiz hafta tamamlandı. Senaryosunu geçtiğimiz yıl Kaçma Birader filmine imza atan Murat Kaman ve Emrah Kaman Kardeşler’in yazdığı filmin yönetmenliğini Murat Kaman ve Murat Dündar’ın yapıyor.

Maraş Dondurmacısı Ekrem’in sevdiği kız Neşe’nin kalbini kazanmaya çalışırken başına gelen komik olayların anlatıldığı filmin oyuncu kadrosunda; Emrah Kaman’ın yanı sıra Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Toygan Avanoğlu, Nilperi Şahinkaya, Burak Çelik, Gülhan Tekin yer alırken Cem Yılmaz ve Zafer Algöz de filme özel performanslarıyla konuk oluyorlar.

Adana çekimleri geçtiğimiz hafta sona eren filmin kalan sahneleri bu hafta İstanbul’da yapılacak çekimlerle tamamlanacak. Adana ve İstanbul’da yapılan çekimler toplam 5 hafta sürecek ve yeni yılın en beklenen komedilerinden biri olan Deli Aşk, 10 Mart 2017’de vizyona girecek.
deliaskbasin-cem-yilmaz_1024x682 Deli Aşk’ın Adana’daki çekimleri tamamlandı
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir