COSMED, 9. yaşını büyük bir partiyle kutladı

Yerli dermokozmetik markası COSMED, 9. yaşını büyük bir partiyle kutladı. 7 Kasım Çarşamba günü Ulus 29’da gerçekleşen partiye iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim katıldı.

2009 yılında insanların kendilerini daha bakımlı ve mutlu hissetmelerini sağlayacak güvenilir çözümler sunma vizyonuyla kurulan dermokozmetik markası COSMED, 9. yaşını eğlenceli bir partiyle kutladı. 7 Kasım Çarşamba günü Ulus 29’da düzenlenen partiye iş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimler katıldı.

Partide, 9. yıla özel olarak 9 influencer tarafından kutusu yeniden tasarlanan ürünler tanıtılırken, bu ürünlerin satışından elde edilen gelirin bir kısmıyla Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bağışta bulunarak 900 öğrencinin 1 senelik eğitim masrafı karşılayacak olan COSMED, TEGV için ürünleri tasarlarken içine kattığı neşe ve sevgiyle çocukların geleceklerine katkıda bulunmayı amaçladı.

COSMED’in 9. yaş partisinde konuşan COSMED’in yaratıcısı Deren Öztürk Mataracı, “2009 yılında başladığımız yolculuk tüm hızıyla devam ediyor. 9. yaşına girdiğimiz bu sene, sosyal sorumluluk bilinciyle geleceğimiz olan çocukların eğitimine katkıda bulunmak istedik. Yeniden tasarlanan ürünlerimizin satışlarının bir kısmını TEGV’e bağışlayarak 900 çocuğun hayatında küçük de olsa bir fark yaratmayı amaçladık. COSMED ailesi olarak gençlerin eğitimine destek olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.